Bursaspor’dan kamp yeri açıklaması

Bursaspor Kulübü sezon öncesi kampının yapılması düşünülen yerler hakkında bir bilgi paylaştı.

Bursaspor A Futbol Takımının sezon öncesi kampının birinci etabının Bursaspor Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde yapılacağı belirtilirken, ikinci etap çalışmaları içinse Erzurum ve Bolu ile ilgili çalışmalar yapıldığı aktarıldı.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @caner yorumuna yanıt olarak

   Transferlerin bitmesini beklersek kamp yapmadan sezona gireriz.Kampa gireceğiz ,tahtayı açtırıp transfer yapacağız.Transfer olanda kampa katılacak.

   12
 1. Ya isterseniz armutluda yapın ama bu sefer yok şagadam falan değil gidin rakiplerimizle adam akıllı takımlarla hazırlık maçı yapın

  16
 2. En ucuz neresiyse orasını seçecekler. Bolu pahalıdır. Erzurum daha ucuza çıkar. Aslında bir de Muş ve Tatvan’dan falan da fiyat alın. Bak oralar daha uygun fiyatlara bağlanır.

  10
  30
   1. @Asd yorumuna yanıt olarak

    Niye be ya? Çadırda kalsın şerefsizler. Küme düşürürken iyi miydi? Şimdi bunları alıp Avusturyada kamp yaptırıp Hilton’da mı yatırcez? Biz bu son 4 maç gerekirse ölcess,, , ölcess.

    1. @Rıza yorumuna yanıt olarak

     Şimdiki elimizde olan genç futbolcular başkanın veya teknik direktörü ne suçu var bak küme düştük eyvallah istemezdik böyle olmasını olmuşa çare yok bu saatten sonra önümüze bakmamiz gerekiyor gereken manevi maddi destek olmamiz sahip cikmamiz gerekiyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu