Bursaspor’dan kafa karıştıran transfer iddiası!

Lifebursa.com'un haberine göre Bursaspor'un transferin döneminin son gününde kadrosuna kattığı Mehmet Erdem Uğurlu hakkında ilginç bilgiler geliyor.

Yeşil-beyazlı kulübün transferin döneminin bitimine saatler kala kadrosuna kattığı 33 yaşındaki Mehmet Erdem Uğurlu‘nun, Kardemir Karabükspor davasında sanık olarak yargılanan Menajer Bayram Uğurlu‘nun yeğeni olduğu öğrenildi.

Bursaspor’da adı sık sık gündeme gelen, yine Kardemir Karabükspor davasında adı soruşturma evraklarında yer alan Menajer Pertev Öngüner‘in bir başka Menajer Bayram Uğurlu’nun yeğeni olan Mehmet Erdem Uğurlu‘nun transfer döneminde takım bulamamasının ardından yeşil-beyazlı kulübe transferi için yardımcı olduğu belirtildi.

Aynı bölgede oynayan ve Bursaspor‘un yeni transferi olup sadece bir maçta 90 dakika forma giyip BB Erzurumspor‘a gönderilen Ufuk Budak‘ın da yine Mehmet Erdem’e yer açmak için takımdan gönderildiği iddia ediliyor.

53 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Teknokrat yorumuna yanıt olarak

   dogru söylüyon kardes ALLAH…………………………………versin sebep olanların kan kussunlar insallah haram zıkkım olsun

   13
  2. @Teknokrat yorumuna yanıt olarak

   Babamin oglu degil. Bende kizdim haberi okuyunca. Ama adamin gecen seneki istatistiklerine bakarsaniz onurdan daha verimli oldugunu gorursunuz. Ben de yonetimde olsam ben de transferine onay verirdim. Hem oyununu gormedik bile.

   27
   44
  3. @Teknokrat yorumuna yanıt olarak

   kesin doğrudur.
   çünkü kulübü başkan yönetmiyor. çünkü futbolu bilmiyor. bilmediğini ben değil, zaten kendisi söylüyor.
   ya başkanım, ne işin vardı buralarda? hem kendini, hem bizi yakıyorsun.
   son iki yıldır birazda zorunluluktan ne güzel doğru yola girmiş, genç kadromuzla ülke genelinde sempati kazanıyor. düşen prestijimizi ve marka değerimizi yükseltiyorduk.
   bir geldin. pir geldin! hepsini üç günde hiç ettin…

   60
   11
  4. @Teknokrat yorumuna yanıt olarak

   Yapılan her transfer birilerine avanta Bursaspor’un çöküşü demek, şimdi herkes tekrar bir sorgulasın bakalım elinde hazır pırıl pırıl gençler varken ve 6-7 kaliteli transfer ile süper bir kadro kurulacakken niçin 17 transfer yapıldığını. 3 ay önce Bursaspor’un toplam borcu ne kadardı şimdi ne kadar olduğunu ve aradaki bu farkın nerelere ve kimlere gittiğini

   62
   3
   1. @HGBS yorumuna yanıt olarak

    Tabi tabii, şimdi sorgulayın.Bi kulağımızın arkası kaldı derler ya, orası bile kalmadıktan sonra sorgulayın.Yonetimleri ve yönetim sistemini yerinde ve zamanında sorgulayanlar, çaycı, çorbacı,hain,ilan edilip, linç yedikten sonra sorgulayın. Günü kurtaracak bir açıklama ve bir kaç galibiyetten sonra da her şeyi unutmayı ve yaşa başkan demeyi de unutmayın ha.(Cevabım,senin yorumun üzerinden günü kurtarma peşinde olanlara, geleceğe dair hiç bir planı olmayanlara ,niye battığımızı bile bile ısrarla paralı başkan ve ısrarla transfer diye çırpınanlara ve de bundan sonra aynı kafayla devam edecek olanlaradır.)

    17
    4
    1. @Anti-yorum yorumuna yanıt olarak

     Ben yukarıda yazdıklarımı R.B. A.A. M.M. zamanında da yazdım ve savundum çünkü Bursaspor’la yaşıt biri ve hayatı bu takımı sevmek ve destekleme geçmiş biri olarak yazdım. Benim için şahıslar değil uğrunda çok çileler çektiğim Yeşil Beyaz renkler ve o arma önemli. Ne yani yapılan yanlışlara buhar olan paralara ve her şeyden önemlisi yok olmak üzere olan sevdamıza göz mü yumalım. Sen ve senin gibiler belli kişilerin şak şakcısı olabilirsin ama benim sevdam BURSASPOR.

     9
     1
     1. @HGBS yorumuna yanıt olarak

      Aslında, arkadaşın dediği gibi olayı yanlış anlamışsın.
      Görüşleriniz tıpa tıp aynı. İkinze de birer artı benden helal olsun.

 1. Ne sanmistiniz ki. Bu adamlarin gelip varini yogunu takima harcayip takimi sampiyin yapacaklarini mi. Kelle istiyoruz, defolup gitsinler

  67
  16
  1. @Fikobayram yorumuna yanıt olarak

   Kulübü donuna kadar soyup bırakacaklar anlaşıldı.Biz zamanında uyardık tahta açmak marifet değil önemli olan kaliteli nokta transferler yapmak diye.Yazik oldu klube seneye ekşi 8 puan ile bir alt lige yelken açar.

   37
   7
 2. Biri vardı “Horşoy çok gozol olocok” yazıyordu noldu ona, ha biri daha vardı “hop dostok tom dostok” yazıyordu 🙂

  45
  33
  1. @Cemil yorumuna yanıt olarak

   Lütfen sayın kardeşim.
   An itibarı ile kişilerle uğraşmanın siyaset yapmanın zamanı değil.
   Bursaspor düzlüğe nasıl çıkacak bu konuyu tartışalım.
   Başarılı sonuçlar nasıl gelir onu konuşalım.
   Bizim derdimiz tasamız Bursaspor.
   Bu zor durumdan kurtulabilmek adına sadece ve sadece kulübümüzü düşünelim.
   Ayrıca bahsettiğin taraftarlar kötü şeyler demiyor.
   Tabiki her şey güzel olacak.
   Herşeyin kötü olmasını kim ister.
   Tabiki hep destek tam destek.
   Çünkü başka Bursaspor yok.
   Tabiki Şampiyon Bursaspor.
   Sayın kardeşim.
   Senin nezdinde tüm Bursalı ve Bursasporlu kardeşlerime, renkdaşlarıma selamlarımı saygılarımı iletiyorum.
   Kal sağlıcakla.

   7
   3
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    dost acı söyler.
    en acı gerçek, en tatlı yalandan daha tatlıdır.
    ”cahillerle tartışmaya girme. ben hiç yenemedim!” GAZALİ.

    1
    2
  2. @Cemil yorumuna yanıt olarak

   İyi niyet le yazılmış. Her şey çok güzel olacak. Lafından niye gocunuyorsun kardeş. Eser. Hep destek tam destek. Lafından niye gocunuyorsun. ? Bizler iyi günde de kötü günde de BURSASPOR un hep yanında olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Merak Etme yine burada yız. Tamam mı Cemil eciğim.

   18
   19
 3. Tim matavs 1.800 bin euro, bruno 1.500 bin euro. Erzurumun novikavası 660 bin euro. A.gücünün eren derdiyoku 350 bin euro. Açıkla yönetim açıkla. Bu transferlerin detaylarını menejerlerini açıkla. Tamer tuna 1 milyon euro istedi diye bu parayı veremeyiz diye vazgeçerken bu 2 çöp transferine 3 milyon 300 bin euro. Şeffaf olacaktınız ya hani hadi bi açıklayında bilek

  44
  3
 4. Bu takımın başına Levent Kızıl gibi iş bilen birisi gelmeli. Böyle üç kağıtçı adamlarla bu işler yürümeyeceği belliydi. Kimin ne olduğu belli olmayan inşaatçı gelip Bursaspor’un kurtarıcısı olacak hem de onca para hibe ederek. Vardır bunun altında bir şeyler diyip sustuk tahta kaldırıldı gözümüzü boyadı ama kim bilir bu işlerin altından daha neler çıkacak. Allah sonumuzu hayır etsin.

  41
  4
 5. Emin in yapacağı en büyük hizmet, verdiği tüm zararı karşılayıp istifa etmesidir. Yoksa bu üstüne eklediği borçlarla geri dönülmez yola girmiş oluruz.

  36
  1
 6. Hadi şak şaklamaya devam. Hep destek tam destek demeye devam. Tamer tunaya yıllık 1 milyon euro istedi diye vazgeçildi. O zaman derhal tim matavsa 1.800 bin euro ücret incelensin. Tim matavsı kim getirdi hangi menejer racı oldu. Bu menejere ne kadar ücret verildi. Şeffaflık deniyorsa bu çöp transferlerin detayları açıklansın

  30
  4
 7. Ulan hiç mi akılanmazsınız be sizde aynı bokun lacivertiymisiniz ozellestirin su kulübü satın katarlilara Ruslara sizde rahatlayın bizde rahatlayalim senelerdir bir tane adam gibi adam çıkmazmi ne koca memlekette yuh arkadas be!

  25
  1
 8. Bursaspor a kazık atanları ayaklarından en yüksek çınar ağacına asacan nekadar rahat hesap soran yok çarp carpabildigin kadar bu olaya el atacak bir yetkili yokmu

  18
 9. transferin son günü ufuk gönderilip mehmet geldiğinde bu yazıyı twitter klübe yakın birileri paylaşmıştı adını hatırlamıyorum birazdan tweetlere bakacağım. ozaman 1 maçlık kötü performansı ile alakalı diye düşünüp geçmiştim ama yine aynı konunun buraya düşmesi insana ister istemez burnuna pis kokular getiriyor. inşallah yalandır yoksa bu sezonda klüp dev soyulmuş demektir. bu kafayla yönetilen klüpler, hiçbir şeye ses etmeyen taraftarıyla zaten batmaya mahkumdur. işin kötü tarafı diğer batan klüplerden ekonomik olarak çok daha kötü haldeyiz ve hala tepkisisiz, hayretiz.

  15
 10. Sevgili Bursasporlular ,inanın şu futboldan soğutuyorlar insanı evet rant var evet çıkar var evet siyaset var böyle olunca tüm paydaşlar işin içinde herkes ortaya bir pasta var kim kime daha çok ben nasıl götürürüm derdinde ne sevgi ne kural ne saygı ne bilgi ne çalışma ne dostluk ne düzen ne ahlak ne akıl inanın hiç birşey kalmamış kılıfına uyduran işini götürüyor evet AA da para verdi evet hepsi birşeyler verdi lakin 1 verdiler 10 aldılar yada o şekle getirdiler veya çok yanlış yaptılar sorarım size kendi işlerinde bu kadar hata yapsalar ne olur lütfen bir kulüp ü yönetenler olur Bursaspor u herkes yönetmek istiyor herkes herşeyi çok iyi biliyor ya geçmiş dönemde çok büyük hatalar yapıldı rahmetli İbrahim yazıcıda hata yanlış yaptı birilerine fazla güvendi yada yanlış işlerde olmadı değil (şampiyonluk sonrası alınan bazı oyuncularda olduğu gibi )lakin şampiyon olduk mu olduk borç var mıydı yoktu yadfa ödenebilir di başarılı mı başarılı en azından ortada birşeyler var lütfen şu Bursaspor sevgisini bitrimeyin lütfen kulüp ü menejerler, basın,amigo,yanlış yapan danışmanlar yönetmesin outurun futbolcu ile hoca ile açık açık konuşun az para alana takviyemi yaparsınız ama ne olur Allah aşkına batırmayı geçtim şehrin birliktelğini sevgiyi kaybediyoruz o bu sen ben suçlu hep bulunur ama sevgi saygı aşk körelip bitecek Bursa ya Bursaspor a bunu yapmayın para pul kazanılır sevgi kaybedildi mi kazanılması çok zordur lütfen herkes işini adam gibi dürüst akıl lı bilimsel özverili ve de sevgi ile yapsın yok iş yönetimi devirmek yok

  12
 11. Kendi kamuoyunu yapmak icin trol hesaplarla calisan vurgunculardan baskan, ekip lideri yaparsaniz olacagi bu. Bir de yolsuzluk komisyonu kurdular saka gibi, tam Sener Sen filmi.

 12. Millet uyanın artık. Bursasporumuzun 1 milyar TL (Eski parayla 1 trilyon) borcu var. Bu borç nasıl oldu zannediyorsunuz? Gelen vurdu giden vurdu voliyi. Bursasporun malı deniz yemeyen keriz dediler. Siz de buradan alkış tuttunuz yok efendim falancayı geitrdiler filancayı transfer ettiler. Tahtayı açtılar bimem ne diye. Getirdiler de kimin parasıyla getirdiler? Bu borç kimin? Erkan Efendi’nin mi Recep Efendi’nin mi Ali Efendi’nin mi Mesut Efendi’nin mi ? Hepsi eteğini silkeleyip sofradan kalktılar. Şimdi de Emin Efendi şürekası ile son perdeyi oynuyor. Game Over millet deniz bitti. Hepimize geçmiş olsun.

 13. TAKIMIN ELİNDEKİ MALZEME BU MALZEMEYLE HELVA DA YAPILIR ÜST LİGEDE ÇIKLIR PROPLEMİN NE OLDUĞUNU BİLMİYORUZ AMA BUNLAR DEĞİL SIKINTI YAPACAK OLAYLAR DEĞİL BUNLAR BU GÜN ŞAMPİYON OLAN TAKIMLAR BİLE HATA YAPAR BİZİM TAKIMDA BAŞKA SIKINTILAR VAR TOPÇULAR OYNAMIYOR ÖZELLİKLE KAPTANLAR OYNAMIYOR EL FİRENİ GİBİ BİRDE TAKIM GÜÇSÜZ KONDİKSİYON YOK

 14. ŞEFFAFLIK,AÇIK OLMAK,KAMUOYUNA DÜRÜSTÇE BİLGİLER VERMEK idi ilkeler ve sözler.

  Dilerim kasıtlar,artniyetler yoktur.Eğer öyle birşey olursa BURSA bunu yapana şehri rahat ettirmeeez.

 15. Haftasonunda bursasporun macini izlemeye basliyorum daha baslarda baska kanala geciyorum ayni milli takim gibi yan pas geri pas ardindan hata ve gol yeniyor gecen hafta ajax i seyrettim direk karsi kaleye gidiyorlar gol atmasalar vile pozisyon buluyorlar bursasporun bu sekilde gol atmasi nucizizelere bagli

 16. Üyesi olduğum bir klüp böyle yönetilemez beni kandır oyu al klubu şeytanlara teslim et alayınıza istifa yakışmadınız bursaya çok vahim drum irenc burada buisle ilgisi olanın görevi ne olursa olsun kovulmali bursaspora bunu mu layık gordunuz

  1. @Nippesli yorumuna yanıt olarak

   Bunlar maşa herhalde birileri bunları attı ortaya arkasında kim var bu eminin iyi araştırılsın adam hep siyaset üzerinden geldi troller filan Bursa şehri evliyalar şehri kusura bakmayın siz karıştırmazsiniz burayi

 17. Teksas olmasın bursa avrupa yada gider şampiyonda olur onlar futbolcudan daha çok futbolcu teknik direktorden daha çok teknik adam bilmediği hiç birşey yok..gerçek taraftarlar onları seyretti durdu aziz yıldırım gibi taraftarıwline mikrofonu alıp susturacak başkan gelmediği müddetçe gelen vurdu giden vurdu tezahüratı na başlarlar

 18. Bursaspor’un işi çok zor bu gidişle Eskişehir ve Karabük gibi oluruz.Derhal olağan genel kurul toplanmalı ve başkan istifasını vermeli.Bu gidiş hayra alamet değil.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu