Bursaspor’dan Josua John açıklaması

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Josua John ile ilgili bir açıklama yayınladı.

Açıklama şöyle:

Tecrübeli kanat oyuncumuz Josua John geçirdiği sakatlık sonrası bugün ameliyat oldu.

Josua John sol inguinal herni (kasık fıtığı) nedeniyle bugün başarılı bir operasyon geçirdi. Ameliyatın ardından tedavi ve rehabilitasyon süreci geçirecek olan Josua John en az 4 hafta sahalardan uzak kalacak.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ARMAGEDDON yorumuna yanıt olarak

   Maalesef ki, Ali Ay başkanlık görevinde başarısız olmuştur. Görevlerini yerine getirememiştir. Aldıkları oyuncular başarısızdır. Josua John’a halen para ödüyoruz. Türkiyenin en başarılı sağ kanadı diye tarif ettiği Sercanla üçseneliksözleşme yenilemiştir. Görev verdiği teknik direktörler başarısız olmuştur. Badu ve Agu başarısızdır. Başarılı bir forvet oyuncusu alınamamıştır. Gönderdiğimiz oyunculara ve teknik adamlara para dağıtıyoruz.

   Kulüp finansal olarakda başarılı yönetilmemiştir Eğer borcu kapatmazsam bırakırım demişti ama borcu kapatmayı bıraktım, borç katlanarak artmıştır. Bankalar ipotek koysa, kulüp elden gidecek. Gelen para bankalara gidiyor. Üstüne daha yeni bankadan tekrardan borç çekilmiştir. Kısacası, Bursaspor kulübü batmaktadır. Ali Ay’ın kalbini ve beynini okuyacak halim yok iyi veya kötü niyetli olması önemli değil.Ben sonuca bakarım. İki kere iki dört ise, Ali Ay’da başarısızdır. Dolayısıyla, Ali Ay tekrardan aday olmamalıdır. Aday olsada tekrardan seçilmemelidir. Çünkü bu işi bilmiyor. İki senedir, kümede kalma hesabı yapıyoruz. Yeniden seçilirse, borçlar katlanarak artacak, takım başarısızlığa devam edecek belkide küme düşeceğiz.

   Futboldan anlayan birilerinin gelmesi gerekiyor. Gelecek kişi, eğer borç artarsa, kendi cebinden farkı ödeyeceğini taahhüt etmelidir. Önüne gelen başkan olmamalıdır. Kongre üyelerine sesleniyorum. Bundan sonraki başarısızlıkların sorumlusu, kongre üyeleri olacaktır. Bursasporu seven, vereceği oyu onkere düşünüp öyle vermelidir. Artık belediye bursaspordan elini çekmelidir. Artık yeter.

   6
   4
 1. ikinci yarı tek bir maç oynamayan bu adama yattığı yerden milyonları kaldırtacağınıza küstürdüğünüz jorquera’nın lisansını çıkartsaydınız şu an kümede kalma hesabı değil avrupa hesabı yapıyor olacaktık belki de

  20
  2
  1. @adil yorumuna yanıt olarak

   Bir Jorquera ile mi kurtaracaktık koca sezonu? Geçen sene bu adam oynadığı halde küme düşme potasına girmiştik hatırlarsan.

   5
   2
  1. @Morphy yorumuna yanıt olarak

   Morphy terbiyesizlik yapma, haddini bil. Biz sevmek zorunda değiliz belki ama şu an yaptığın onun anne ve babasına karşı saygısızlıktır. Biraz utanır insan yazarken, ayıp.

   5
   2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu