Bursaspor’dan istifası geri döndü

Dün istifa ettiğini duyuran Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emrah Kılıç istifasını geri çekti.

Bugün bir açıklama yayınlayan Emrah Kılıç “Ekip liderimiz Emin Adanur’la Bursaspor’u layık olduğu yere çıkarmak için önemli bir yola çıktık. Önceki gün yaşananlardan dolayı yönetim kurulu üyeliğimden istifa edeceğimi açıkladım. Ancak Bursaspor’un şu an her kesimiyle bir olmaya ihtiyacı var. Emin Adanur’la birlikte yola devam ediyorum. Bursaspor için çalışmaya, üretmeye devam.” dedi.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Batalla10 yorumuna yanıt olarak

   Bu asalaklarla muhatap olunması, onların ciddiye alınması, cevap verilmesi bile çok acıklı. Koskoca Bursaspor, bir avuç kendini bilmezin oyuncağı olamaz. Kulübe gram faydası olmayıp, yıllarca sömürenlerin eseridir bugünkü tablo. Yeter artık bu şahıslarla muhatap olmayın. Birde herkes suçlu görüp , kendilerini masum görmezlermi. Tam komedi

   127
   5
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Kim bilecek la haddini.bursaspor Teksas sayesinde Bursaspor oldu.teksas da Bursaspor sayesinde buralara geldi.teksas olmasa,ne sen burada yazarsn ne tribünde olurdun.

   5
   84
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Sonuna kadar katılıyorum. Zamanında sayın Levent Kızıl’ın yaptığı gibi posta koydular. Umarım herkes saçma sapan şeyler konuşmadan önce 2 defa düşünür artık.

   39
   3
 1. Buluşmak maç larda deli gibi bağırmak istiyorum bir an önce. Çorba cılara asalak lara prim vermeyin. Ben temiz tertemiz BURSASPOR ile buluşmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Renkdaşlarım kalın sağlıcakla.

  61
  5
 2. Yolsuzluk Komisyonu’nun yanı sıra Gerçek Taraftar Sorgulama/Sorgulatma Komisyonu kurulup çorbacı kim varsa Timsah Arena’ya ve Bursaspor’un olduğu hiç bir alana girmemesi için çalışılmalı

  23
  5
 3. Değerli yönetim, gereğinden fazla alıngan ve kırılgansınız.
  Medya ve taraftar eleştirilerine kulak verin ama, bunlara asla teslim olmayın.
  Bursa da kriz eksik olmaz. K
  Unutmayın, krizi yönettiğiniz ölçüde büyük ve değerlisiniz.

  16
  1
 4. Evet.
  Sizler seçilmiş yöneticilerimiz olarak Bursaspor armasını zirveye taşımakla görevlisiniz.
  Bizleri bırakıp hiç bir yere gidemezsiniz.
  Bu taraftar sizlere güveniyor ve bu güveni boşa çıkarmaya cağınızı biliyor.
  Başarılar yönetim.
  Başarılar takım.

  9
  1
 5. çorbacıya, beleş bilet istiyenleri, tirubunde küfür edip takımına ceza yedirenleri, deplasmana gidip ceza alanları, Arık tribünlerde istemiyoruz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu