Bursaspor’dan İsmail Çokçalış’a cevap geldi!

Kulüp resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

Açıklama şöyle;

Sözleşmesini tek taraflı fesih eden profesyonel futbolcu İsmail Çokçalış’ın kendi sosyal medya hesaplarında yapmış olduğu açıklamaya istinaden cevap verme durumu hasıl olmuştur.

İsmail Çokçalış ile yaptığımız görüşmelerde kendisinin geçmiş dönem alacakları ödenmiş olup, ciddi bir sakatlığı olmasına rağmen sözleşmesi iyileştirilip, uzatılmıştır. Kendisi bu süreçte kulübümüzün daha elzem ödemeleri olmasına rağmen kolaylık sağlamamış ve göstermiş olduğumuz iyi niyeti suistimal ederek alacaklarının tamamını istemiş ve almıştır. Kendisinin bahsetmiş olduğu “Benden feragat içeren bir protokol istediler” konusu ise ekte paylaştığımız dekontların ardından “Protokol” yani bu ödemeleri aldığına dair bir imzalı kağıttır. Ancak kendisi hiçbir şekilde kağıda imza atmayacağını kulüp avukatlarımıza belirtmiştir. Bahsettiği olay gecesi kulübümüze herhangi bir kolluk kuvveti gelmemiştir. Her ne hikmetse kendisine akıl veren malum menajer ve avukatına uyarak 3 gün sonra asılsız bir şekilde kurum ve kişileri yalan-yanlış ifadelerle savcılığa şikayette bulunmuş ve zan altında bırakmıştır. Ne oyuncu ne de ailesi artık Bursaspor Kulübü tarafından samimi bulunmamaktadır.

Ekte görselini de kamuoyuyla paylaştığımız ve kendisine ödememiz gereken tüm ücretin yatırıldığına dair belge niteliği taşıyan dekontlarıda sizlerin takdirine bırakıyoruz. Kendisini yetiştiren ve bugünlere getiren Bursaspor’a böylesine küçük hareketlerle haksızlık eden ve bu durumuda devam ettiren İsmail Çokçalış’ı vicdanıyla baş başa bırakıyoruz. Bize göre haksız, kendisine göre haklı fesih kararından sonra yapılan bu hareket ise kulübümüz nezdinde artık bardağı taşıran son damla olmuştur. Futbolcunun menajeri, kulüp çalışanları, yöneticiler ve Bursaspor Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde bulunan güvenlik kameraları da buna şahittir. Bursaspor Kulübü Başkanı ve yöneticilerinin kendisiyle hiçbir şekilde teması veya sözlü diyaloğu olmamıştır. Bursaspor Kulübü’nün mevcut başkanına hakaret niteliğinde iftira atarak dava açtığını belirten İsmail Çokçalış hakkında 06-12-2021 Pazartesi günü itibari ile her türlü hukuki mücadeleyi en üst mertebede başlatacağımızı da belirtmek isteriz. Konuyu Büyük Bursaspor Camiası ve Kamuoyu vicdanına bırakıyoruz.

Saygılarımızla,

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu

65 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Şu dizilişi 4-4-2 yapıp 5-5-0 la oynayın ofside taktiğinide unutun bulunduğunuz mevkidede hayalinizdeki yıldız oyuncu idolü yokmu onun gibi oynamaya çalışın savunma asla mevkisini terketmeyip kaleciye yardımcı olsun bide adam tutun adam savunma ve hücum antremanları yapılması lazım siz böyle oynamaya devam edin futbol kariyeriniz biter hiç bi kulüp almaz sizin gibisini

   2
   4
  2. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Geçen sene para almadan nasıl ses çıkarmadan oynadılar ! Çünkü Kamat ve Er vardı. Şu an kulübün başında 0 futbol yöneticilik tecrübesi olan insanlar var. Yönetilemeyen bir kulüp var. Ama suçlu Bizati veya Oyuncular. Uyanın artık !

   3
   9
  3. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Uygun olmayan tecrübesiz kişileri başkan yapmayacaksın o zaman. Başkan belli ki istemediği bir kulübe satacaktı. Sorun Bursaspor dan çıkmamış yöneticisinden çıkmış.

   3
   8
  4. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   utanmaz renktaşım. SAYIN BAŞKANIM EMİN ADANUR kanunen öyle ugrasacaksınızki hic bir kulube gitmiycek aynısını GS rize spora byaptı ne oldu eninde sonunda rizenin kucagına oturdu GS futbol anlamında. sürünsün avukatlar ordusuyla ugrasın ismailin menejerinide kamuoyuna acıklayın bursaspordan bir daha asla iceri girmesin bu ayni menejerle şun bursasporda hangi futbolcu varsa derhal bıraksın bırakmassa gönderin o futbolcuyu.haram zıkkım olsun sadece bunu söylerim yedigi ictigi haram zıkkım olsun bursaspordan. utanma olmadımı namkörlük baslar namkörlük basladımı bedduha alır bedduha aldımı o aile ifla olmaz var örnekleri bedduha 21 kulu gecerse kabul olur düsünün taraftarın bedduhasını. ismail sen bittin 1 tl etmiycen aynisini sercananın babasına yazmıstım ne oldu.

   4
   2
  5. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   reis dinleri imanlari para olan insanlar utanirmi ya allah askina ins basarisiz olursun ismail bu bir beddua degil aksine duadir….aklini celen takimda yuzde 99 gs dir turkiyenin en ölücú takimidir kendisi alinan oyuncularin cogu ya kadro disi kalmistir yada bedelsiz alinmistir…aytac kara kadro disi kalip gitti rizeden aldiklari ogulcan bizden giden emre tasdemir sivasspordan emre daha saymakla bitmez…

   6
   3
  6. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   İsmail in yaptığı davranış etik değil ama buna hainlik demek te yanlış .Fenerbahçe de ÖMER FARUK BEYAZ , aynı İsmail gibi takımına Beş kuruş bonservis kazandırmadan gitti . Kimse ” VAY HAİN ” demedi . Yıllar önce EMRE BELÖZOĞLU ile OKAN BURUK Galatasaray’a UEFA KUPASINI aldıkları sene yine Beş kuruş bonservis kazandırmadan gittiler ki Galatasaray her ikisinden de YİRMİŞER MİLYON AVRO bonservis kazanabilirdi . Sözleşme uzatmadılar , ÖMER FARUK BEYAZ gibi ellerini kollarını sallayarak takımlarına Beş kuruş kazandırmadan Avrupa nın yolunu tuttular . Kimse bunlara da ” VAY HAİNLER ” demedi . Bunlar futbolda olan normal şeyler . ETİK DEĞİL , bu doğru . Ama HAİN demek te doğru değil . Ayrıca , takımlar yetiştirme parası alıyorlar . Ataberk Dadakdeniz de olduğu gibi en az İKİ MİLYON liradan fazla yetiştirme parasını Bursaspor alacak . Tamamen bedava da gitmiyor . Bursaspor un altyapısına adım attığı andan îtibaren şimdiye kadar Bursasporun İsmail e yaptığı masraf , bu paranın yarısı bile değildir . Yani İsmail in Bursaspordan yediği içtiğini , Bursaspora mâliyetini fazlası ile Bursaspor alacak .

   9
   8
   1. @ARKAN yorumuna yanıt olarak

    İsmail Birader senin bu yazdıklarını okudum. Fenerbahçe’yi Galatasaray’ı örnek göstermen futbolcu İsmail’in yapmış olduğu yanlışı haklar nitelikte . Senin Bursasporlu olduğundan şüphem var açık açık söyleyeyim . Kulübe ihtar çekmiş tamam hakkı TFF futbolculara böyle bir hak tanıyor , eee kulüpte tüm alacağını Ödemiş ! Şimdide sözleşmen var nereye gidiyorsun ? Sana protokol tabi imzalatacak burası şahıs şirketi değil dernek ve kuruşun hesabı tutulur. Menajerin Avukatın oyuna gelmesi İsmail için cahillik ama burada en büyük suç babasınındır ! Senin gibi gereksiz yorum yapan kişilerde en büyük cevabımsa Bursaspor’u, Bursaspor’la ilgili bir haberi kısacası alakalı ne varsa cahil cahil yorumlar yapma!

    1. @Taraftar 16 yorumuna yanıt olarak

     Sen okuduğunu anlamıyorsan ben ne yapayım . ETİK OLMADIĞINI yazdım . Yazımı bir daha oku ki o kafanı girsin . Ayrıca , kulüp 30 gün dolduktan iki gün sonra parasını yatırmış . 19 Ekimde ihtarname çekiyor . 18 Kasım da süre doluyor . Parası 20 Kasım da yatırılıyor . Kulüp burada hata yapmış . Acemilik yapmış . Yönetimin hatası var . Zamanında ödense , Sözleşmeyi feshedemezdi.

 1. Yönetimi destekliyorum, tebrik ediyorum. İsmail ne derse desin sonuçta sözleşmesini fesh etti bundan sonra haklı olma ihtimali koca sıfır. Biraz adam olsaydı, bu sezonu burada bitirip, sezon sonu açıklama yapıp kariyerimi başka yerde sürdürmek istiyorum diye, bunada çoğu kişi olumlu yaklaşırdı.

  109
  7
  1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Hukukçu değilim ancak, imzalatılmak istenen protokolde yazanlardan anladığım, ihtar süresi 18 Kasımda doluyor, kulüp 1 gün sonra ödüyor parayı. Bu nedenle futbolcuya protokol imzalatılmak isteniyor. Futbolcu imzalamıyor. 1 gün gecikti diye sözleşmesini fesih hakkı doğuyor. 1 gün önce ödense protokol falana gerek kalmayacak. Yönetim son güne kadar uyumuş. Futbolcu iyi niyetli olsa bu işlere girmezdi. Ancak yönetimde göz göre göre kaçırmış futbolcuyu. Hukukçu olmadığımı tekrar hatırlatayım, belki de ben yanlış biliyorum.

   10
   2
   1. @Abowww yorumuna yanıt olarak

    Her zaman olduğu gibi, SEN BİZİM ÇOCUĞUMUZSUN! sendromu.
    Kulüp futbolcuya malzeme vermiş.
    Profesyonel kulübü amatörler yönetirse olacağı bu.
    Başkanın harcadığı kadar çokçalıştan kaybımız var ancak nedense bunu kimse sorgulamıyor.

    2
    2
   2. @Abowww yorumuna yanıt olarak

    18 i diye bir tarih yok yazılan hiçbieyerde sadece son gün göndermişler buda çok normal, yönetimin bir suçu yok ciddi bir art niyetli yaklaşım var sadece

    3
    6
    1. @Efe yorumuna yanıt olarak

     19 ekim’de ihtarname çekilmiş, 30 gün süre verilmiş. 18 kasım son gün oluyor. Eğer farklı bir hukuki prosedür yoksa böyle. Yoksa sözleşmesini fesih edemez.

 2. Olaydan bağımsız söylüyorum bir an önce gerginlikleri bir kenara bırakmak zorundayız bu kaotik ortam hiç hayra alamet değil

  75
  5
  1. @EKONG yorumuna yanıt olarak

   Kulüp haklı olarak alacağından bir kısmını ferakat et demiş neredeyse 1 senedir sakatsin paran verilmiş yeni sözleşme yapılmış ameliyatın yaptırılmış devamlı kulüp arkanda olmuş nolur yani 2 binin kusuratini almasan iş tatlıya bağlansa Bursaspora futbolcu çok ama sana kulüp zor bulunur bunuda yaz bi kenara insan yetiştiği kulübü satarsa her kulübü rahat satar buda seni alacak kulübe gitsin..

   2
   2
  2. @EKONG yorumuna yanıt olarak

   aynen.
   kulübün mahremiyeti herkese açıldı.
   oyunculularımızın maddi değerleri kendi yönetimimizce hiç ediliyor.
   neredeyse camianı tüm kesimleriyle bir kavga hali.
   yapılan bir sürü gereksiz transferler.
   bir o kadar gönderilen antrenörler, futbolcular.
   futboldan ve kulüpten soğutulan taraftarlar.
   satılmayan kombineler ve ürünler, boş tribünler.
   ve saymaya gerek duymadığım daha bir çok olumsuzlukların bu yönetime denk gelmesi bir tesadüf olamaz.
   bu olsa olsa liyakat yerine, para yı seçenlerin kulübe çıkardığı ağır faturadır…

  3. @EKONG yorumuna yanıt olarak

   PTT. LİGİNDE 15.SIRADAYIZ BU HAFTA KAYBEDERSEK 18.LİĞE DÜŞEBİLİRİZ BİZİM EKİP LİDERİ HALA 20 YAŞINDAKİ ÇOCUKLA SOSYAL MEDYADAN KAVGA EDİYOR AKIL FİKİR DİLİYORUM.

   46
   69
    1. @Othello yorumuna yanıt olarak

     Yok abi, ben Furkan Emre Ünver. Bu inekler benim parayı da vermiyo. Ama Öcan Bizati’ye her ay 180 milyon maaş yatıyomuş. Oynarsak diksinler. (iğne iplikle)

   1. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

    Aynen katılıyorum nelerle uğraşıyoruz sonra kal takımdan başarı bekle o onu bu
    nu yapmış bu kadar olmaz nereden tuzsan elinde kalıyor sonra büyük Bursaspor camiayasi ?????

    5
    2
   2. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

    Bu işlerle uğraşması gereken yönetim zaten. Başkanın takım işlerine çok karışması pek iyi bir şey değil. Bırak uğraşsınlar bu tarz işlerle 2 debir hoca değiştirmektense onları işlerine konstantre olmaları için rahatsız etmemek daha iyi.

    33
    5
   3. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

    Ah be kardeşim. Ulusal basın ismail den ve BURSASPOR dan bahsediyor. Sizin ekip lideri BURSASPOR hakkını hukukunu parasını korumak için BURSASPOR un hakkını korumaya çalışıyor. Oysa sen neleri konuşuyorsun. Ekip lideri konuşuyor suç. Twit atıyor suç. Susuyor gene suç. Söyle sen söyle ne yapsın yönetim. ? Ya da ne tür bir yönetim istersin. ?

    56
    14
 3. İsmail sakatlığın geçti sanırım. Çıkıp çatır çatır futbolunu oynasaydın. Akabinde sezon sonunda gerek avrupa takımlarından gerek ülke deki futbol takımlarından transfer haber leri gelseydi. Sende ( klübüm de benden para kazansaydı ) diyebilseydin. Biz taraftarlar seni omuzlarımıza alıp avrupa ya uğurlasaydık. Ne olur du. ? Şimdi ortalığı mikser gibi karıştırdın belli ki gideceksin. Ama arkanda kokan tezek yığını bırakıp gitmeye çalışıyorsun. BAY BAY.

  56
  7
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Atom Karınca nasılsın kardeşim.
   Alt yapıda yetişen gençler finansal bolluğa ulaşabilmek adına bu tür yanlışlıkları yapabiliyor.
   Ben kendilerinde problem olduğunu düşünmüyorum.
   Çünkü gençler bir an önce bol para kazanıp hayatlarını garanti altına almaya çalışıyorlar.
   Bu kardeşimiz de onlardan biri olarak maalesef yanlış işler yaptı.
   Keşke leri sevmem fakat keşke böyle davranmasaydi.
   Ne diyelim en iyi bizler biliriz.
   İstanbul ömür törpüsü.
   Bu kardeşimize Kocaköy de başarılar.
   Bir önceki kardeşimiz gibi olmaz umarım.
   İyi günler kardeşim.

  1. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   Valla şaka gibi baba oğul üç gün içinde birbirlerini yalanlamışlar çokçalışın babası fesih para ile ilgili değil diyor oğlu eksik ödeme olduğu için diyor ,,, şaka gibi gerçekten vakıfköyde ömcelikle futbolcu yerine karakterli çocuk yetiştirmek lazım , ne olacak buda ali akman ve yamağı ayhan akman gibi çocugun hayali vardı masalıyla uyuturlar şehri geçmiş olsun

   2
   1
  2. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   İlk önce düşünün neden geçen yıllarda bu şekilde yönetimlere baş kaldırdı yoktu, geçen yıl birçok futbolcunun baş kaldırımı bile hemen bastırıldı, düşünün, bana göre bursanın ileri gelenleri artık bursasporu kullanamıyor, yazıcı dönemini hatırlayın

   2
   1
 4. Yeter, pinpon maçına döndü. Açıklama falan istemiyoruz. Zaten metinler alelacele yazılmış, ilkokul seviyesinde bir tartışma. Yeter bitirin bu işi artık.

  Başkan biz ne istiyoruz biliyo musun? 3 puan istiyoruz, sonra bi 3 puan daha istiyoruz. Bi 3 daha… Şu saatten sonra ismail ne demiş, hangi takıma gitmiş benim umrumda değil.

  Sahaya 11 tane canavar çıkaracaksınız. Rakipleri parçalayarak 3 puanı alacak. Seriye bağlayacak. Biz sesimiz kısılana kadar bağırıcaz. Bizim istediğimiz bu.

  Yeter! BİZİ OYALAMAYIN!!!

  45
  34
  1. @onderbayraktar yorumuna yanıt olarak

   Anlayın bize iç güçler takım ırkçılığı ve ayrımcılık yapıyolar hep karşımızdaki takımı kayırıyolar hakemler, hakemlerde onların maşasıda bizde koşup gayret göstermeliyiz bi tane pozisyona çalmadı diye moral bozmayın 2. ye mike mike çalcak yoksa kural hatasına girer hatırlayın weboya yabancı hakem sarı verilmişti linç yediydi bizi rendeleyip parçalayıp doğruyolar kimsenin gördüğü yok bu iç güçlerdede ne BURSASPOR korkusu acısı varmış VALLAHİ PESSS kuyruklarını kesip ellerine vermişiz istanbul hegomanyasının çoook belli oluyo

 5. Hadi İso sıra sende. Ulan düştüğünüz hale bakın be takım 3 haftadır mağlup oluyor dertleri Sakat bir oyuncuya laf yetiştirmek. Ne hali varsa görsün bırakın bize 3 puan lazım!

  27
  7
 6. İsmail farkında değilsin, seni almak için sana söz veren takım Bursaspor’a yaptıklarını gördüğünde seni almak istemese ne yapacaksın? Hiçbir sistem sorunlu birini sistemine dahil etmek istemez. Sistemine dahil etse dahi en küçük bir başarısızlığında sana kapıyı gösterecektir. Emin ol, Bursaspor’a verebileceğin bir zarar yok. Ne kadar yetenekli olursa olsun hiçbir futbolcu Bursaspor’dan daha büyük değildir. An itibariyle yapabileceğin en iyi davranış camiadan ve takım arkadaşlarından özür dilemek olur. Tekrar Bursaspor’a dönebilir misin bilemem ancak en azından hatasını kabul etmiş, erdemli bir İsmail olarak futbol yaşamına devam edersin. Son söz: “Hayat bir yudum su, bir anlık rüya, Ömür bir kısa yol tekrarı olmayan.” Şeyh Edebali / “Bazı günlerin hatırı bütün bir ömre yayılır.” Murathan Mungan

  24
  3
 7. Saçma sapan işlerle uğraşıyoruz. Hala akıllanmadık. Bu geriden gelen futbolcular sanki aynısını yapmayacaklar. Sen hukuksal olarak haklı duruma gelip Ali gibi İsmail gibi kaçma pozisyonuna ulaşacak önlemleri alma sonra niye kaçtılar hiçmi vefa yok kulüplerine karşı. Yok amk. Vefa sadece Bursaspor’da oynayan bir futbolcu ismidir. Hangi devirde yaşıyoruz. Onlar işçi sen işverensin üç kuruş fazla veren fabrikaya herkes kaçar.

 8. İsmail çeneni bu kadar çalıştırmak yerine,vücudunu çalistiraydin da takıma daha erken döneydin..gittin Galatasaray doktoruna,karakterin değişti.aklini yikamislar oglum senin..sen doğduğun kulübe ihanet ettin..yoksun artık kalbimizde.bi sus artık.

 9. Ömrümüzde cebinizde göremeyeceğiniz paraları birileri çok kolay bir biçimde kazanıyor siz de birbirinizi yiyorsunuz. Bunun adına da ‘Şehir Sevdası’ , ‘arma aşkı’ diyorlar. Beyler, bu kulübün bu şehre hiçbir faydası yoktur. Aksine 1963 yılından beri kambur olarak duruyor. Yıllardır bu kulübe harcanan paralarla Bursamıza çok güzel yatırımlar yapılabilirdi. Şehrini seven bu kulübü desteklemekten vazgeçsin!

 10. Kaşar Fatih hoca taktiği tutmadı bu sefer bu yönetim dişli çıktı. Emre Taşdemir nerede İsmail nerede??? Hiç kafanız basmıyor önünüzde resmen yaşanmış örnekte var ama hala saçma sapan hareketler.. Burda hizmet verip sayılıp sevilip gitmek varken bu karaktersizlik niye? Kimse sana kal burada Sedat 3 gibi Biyediç gibi Batalla gibi efsane ol demiyor ki olamazsında zaten onun için önce karakter gerekli.. Herkes kendine yakışanı yapar sen de kendine yakışanı yaptın. Uğraş dur şimdi ve samimiyetimle söylüyorum beter ol ismail emre taşdemirden bile beter ol..

 11. Ben 48 seneden beri tribünde bir çok futbolcuyu seyrettim kimisi kaldı kral oldu, kimisi giderken de krallar gibi gitti,kimiside ihanet edercesine gitti bir dahada iki yakasını bir araya getiremedi.İsmail efendi sen sen ol bu Taraftarın bedduasını alma cin olmadan adam çarpmaya kalkma senin sırtından geçinen isminin önüne Menajer yazan asalakların oyununa gelme ,gelmeli Bursa da insan içine çıkmaya yüzün kalsın Tabiki o yüz varsa

 12. Bursaspor kulubüne Bursasporda yetisip kendini Bursasporlu olarak gören biri ihanet edemez.sen 1 sene top oynama yok öyleymis yok böyleymiş.bu ihanetin bedelini ödersin ismail kardeşim

 13. Bir tane maça çıkmamışsın bu sezon bir de tam paranı istiyorsun. Utanmadan Bursasporu seviyorum falan diyorsun. Ne anlatıyorsun sen İsmail. Biz işe gitmesek hastayız diye işyeri 1 kuruş para yatırmaz. Bunlar parasını tamamını istiyor. Sen git üçkağıtçı menajerlerinle mutluluklar İsmail.

 14. Biz bedava istanbula topçu yetiştirme fabrikası mıyız? Alt yapida paralı ders verin takıma maddi katkısı olsun ama diğer kısımları kapatın. Nedir bu artık, kaçıncı? Oynatmayın alt yapıdan topçu istemiyoruz. Yazıklar olsun bunlara verdiğimiz emeğe, güvene, desteğe. Kariyerini yesinler senin. Başka şeyler de derdim de şimdi…

 15. geçen sezon sözleşme uzatmak için can atan ismailler emirhanlar tahalar burak kapacaklar şimdi bunları yapıyor diye gençleri kınamak yerine yönetimimize sormak lazım. bunlar nasıl bu hale geldi diye. transfer tahtasını açıp 17 tane transfer yapıpı 15 tane çöpü dolduracan tahta açıldı diye getirip çöpleri oynatıp gençlerimizi kapının önüne koyup dış kapının dış mandalı muamelesi yapacan. eee sonra bunlar yaşanınca gençlerimizi eleştireceksiniz dimi. gençlerimiz şuan ne yaparlarsa haklarıdır. çöp transferlerin aldığı paralarla gençlerimizin aldığı paralarda ortada. geçen sezon işimiz düştü aman gençler, canım gençler, para yok çıkın sahaya ruhunuzu koyun, mücadele edin arma aşkına bilmem ne. sonra eee tahta açıldı hadi kapının önüne. oldu canım tabi başka bir arzunuz var mı. burak kapacaklar ismail çokçalışlar tahalar furkan emreler vefalar tuğbeyler ne yaparlarsa haklarıdır. iyi yapmışsın ismail çokçalış kardeş.

 16. 1. Hiç kimse BURSASPOR’dan büyük olamaz,
  2. Hain menejerleri Allah bildiği gibi yapsın,
  3. Futbolcuların kulübü düşündüğünü düşünmüyorum,
  4. Varsa yoksa para, kazanç……helalmış, harammış pek dikkat edilmiyor,
  5. Ulan sakatlandığın halde bu kulüp seni en iyi yerlerde tedavi ettiriyor,
  5. Bu genç topçulara neler oluyor?????
  6. G…ü yiyen varsa bunların yaptıklarını, biz çalışanlar çalıştıkları şirkete, patrona yapsın…
  7. Yönetime tam destek….

 17. Yönetim sonuna kadar süründürmeli, hakkını aramalı, bunlara pabuç bıraktıkça şımarıyorlar, bitireceksin futbol hayatını bakalım o zaman başkasıda kalkışıyomu bu işlere, mesele 20 yaşındaki çocuğa laf yetiştirmek değil arkasında olanlarla uğraşmak yani menajerlerle, Allahından bulsun diye bişey yok bu hayatta biri senin hakkını gasp ediyorsa sende onun burnundan fitil fitil getireceksin..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu