Bursaspor’dan İsmail Çokçalış açıklaması

Açıklama şöyle;

Altay maçında sakatlanan sporcumuz İsmail Çokçalış’a yapılan muayene ve tetkikler sonucu sağ diz ön çapraz bağ lezyonu tanısı konulmuştur. Sporcumuzun dizindeki hareket kısıtlılığı (Ekstansiyon kaybı) nedeni ile fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulanmıştır. Hareket kısıtlılığının düzelmesi sonucu 26.04.2021 tarihinde ön çapraz bağ reconstrüksiyonu ameliyatı gerçekleştirilmiştir.

Sporcumuza acil şifalar diler, bir an önce aramıza dönmesini temenni ederiz.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Ne zahmet ettiniz, 6 ay sonra iyileşinceye açıklama yapardınız.Aradan 1 ay geçmiş ve şimdi açıklama yapmak.Bursaspor Başkanlığı ve Yönetimi böyle vefasız,basiretsiz insanlara bir daha asla bırakılmamalı.

   1
   2
 1. Galatasaray kulübü nün doktoru ameliyat ettiği söyleniyor. Bununla da ilgili açıklq bekliyoruz
  Yoksa ön protokol mü imzalandı transferi ile ilgili!!!

  1
  1
 2. İsmail e geçmiş olsun oyun zekası olan bir oyuncumuz.Kulübü soyanlar ya da zarar etirenler olmuş olanlar . sonrası bu takım la ligde kalmış sin.yeni gençler futbola kazandırmışsın oradan öyle yorum yapmakla kulüp yönetilmiyorr.Çok bildiğinizi sanmaya devam eden kötürüm ler ağzı olan konuşuyor siz de konuşacağınız öyle işte

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu