Bursaspor’dan İmparator Biyedic mesajı

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden yeşil-beyazlı kulübün efsane isimlerinden Nejat Biyedic için bir anma mesajı paylaştı.

Kulübün paylaşımında “Kulübümüzün efsane isimlerinden İmparator Nejat Biyediç’i aramızdan ayrılışının 12. yılında saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz.” ifadeleri yer aldı.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Papazçeşmeli yorumuna yanıt olarak

   eskileri hatırlamak elbette güzel şey.
   keşke bu değerlerimizin kıymetini sağlıklarında bilebilsek.
   biyediçin şansı taraftarın taraftar. medyanın medya. olduğu dönemlere rastlaması.
   teknolojin gelişmesi, sosyal medyanın yaygınlaşması herkesi teknik direktör! yaptı.
   renk, forma, arma aşkları rafa kalktı, kentlilik gibi, kutsallık gibi, sevgi, saygı, hoşgörü gibi insani değerler bitti.
   tüm bunların yerini İLLE DE SKOR! zihniyeti aldı.
   sonucunda timsah arena kendi futbolcularının itilip kakıldıkları, her türlü hakarete uğradıkları, küfür ve protestolarla inleyen gerçek bir arenaya döndü.
   şehirde futbol ortamı bitti yerini kaos-karmaşa aldı…

   8
   1
 1. Sen bir güzel insandın efsane imparator biyediç oyunculuğun ve teknik adamlığınla Bursaspor a çok şey kattın intertoto başarısı elde ettin.Mekanın cennet olsun.

 2. Ne maradona ne gullit ne stojkovic,
  En büyük NEJAT BİYEDİÇ.
  İmparator,imparator, sensiz olmaz BURSASPOR!

  6
  1
 3. Küme düşmemeye oynarken hiç çekinmez hemen gelir, ateşten gömleği giyer, takımı orta sıralara yerleştirir ve sessizce giderdi rahmetli ❗️Mekani cennet olsun ❗️Ne zaman başımız dara düşse desteğini esirgemezdi “İMPARATOR BİYEDİÇ” ❗️❗️❗️🐊

  6
  1
 4. Sevgili Bursasporlular öyle günlere geldik ki sevgisizlik ahlaksızlık bilgisizlik bu günlere geldik çöküşün eşiğinde hala sen ben kavgası herkesim birbirini suçluyor şehir öyle uzaklaştı ki kimse bunun farkında değil

  5
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu