Bursaspor’dan iki Villarreal yolcusu daha!

Geçtiğimiz sezon Bakambu‘yu izlemeye geldikleri maçlarda her iki oyuncu için de fikir sahibi olan İspanyol kulübü yetkililerinin pazartesi günü ise İstanbul‘da olacakları öğrenildi. 

BAKAMBU’DA İSTİYOR

1 stoper birde sol bek ihtiyacı olan Villarreal yetkililerinin Vodafone Arena‘da oynanacak olan Beşiktaş maçında gerek Serdar Aziz‘i gerekse Emre Taşdemir‘i mercek altına alacakları öğrenildi. İspanyol kulübünün oyuncuların hem genç hem de milli takımlarda görev yapıyor olmasından dolayı bu transferlere ciddi baktıkları belirtildi. Ayrıca Cedric Bakambu‘dan da oyuncular için görüş alındığı ve Fransız futbolcunun da olumlu yönde fikir belirttiği bildirildi. 

BAŞKAN NE DİYECEK?

Bilindiği gibi Bursaspor Başkanı Ali Ay ise daha önce yaptığı açıklamalarda değerini bulan her futbolcuyu satabileceklerini belirtmişti. Özellikle Serdar için EURO 2016‘yı bekleme kararı olan Başkan Ali Ay’ın İspanyol kulübünün Avrupa Şampiyonası önces harekete geçmesi durumunda nasıl bir karar vereceği ise merak ediliyor. Bursaspor‘dan yıllık 1 milyon 400 Euro alan Serdar Aziz’in 2018, Emre Taşdemir’in ise 2019 yılına kadar anlaşması bulunuyor. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu