Bursaspor’dan iki isim haftanın 11’inde

Akhisar'ın bir penaltısını kurtaran kaleci Ataberk Dadakdeniz ve Burak Kapacak "Haftanın 11'i"ne girdi.

BursasporAkghisarspor  karşılaşmasında galibiyeti perçinleyen isimler olan iki başarılı futbolcu, TRT Spor’da haftanın haftanın en iyi 11’inde yer aldı.

Ataberk Dadakdeniz iki gol yemesine ve Bursaspor maçta 2-0 yenik durumda olmasına rağmen 29. dakikada bir penaltı kurtarmış ve bu pozisyon maçın kırılma anı olmuştu.

Burak Kapacak ise maçın galibiyet golünü atmıştı.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Ataberk süpersin koçum. 3.golden sonra Burak Kapacağın Hocaya koşması, senin tribüne kadar çıkıp Mustafa Hocaya sarılman birlikteliğinizin en güzel kanıtı.Türbünler açık olsa tam bir karnaval olacaktı.İnşaAllah buradan gitmezsin.Bu forma size çok yakışıyor.

   21
 1. ALTYAPI ALTYAPI diye diye bas bas bağırmamızın,defalarca yorum yapıp,yazarlara e.posta göndermemizin nedeni boşuna olmadığı gibi ülke evlatlarına güvenmek,geleceğimizin teminatı olan bu necip milletin evlatlarınında hak ettiği değeri görmesini arzu edip,istemek,yıllardır yanlış yönetim,artniyetlilerin kulüplerimizi borç batağına sokar,ele-güne rezil ederken içimizin yanması,hak ettiği hakedişlerini aylar,yıllardır alamıyan hak sahiplerinin yaşadıkları acılar son bulsun diyedir.

  Vefazsızlar olsada,entrika ve tertipler ile kuyular kazılsada bizler ve bilhassa yöneticiler altyapıya gereken önemi vermnek,hassasiyeti göstermek mecburiyetindedir.

  Hele hele geçmişinde gençlerinin sayısız şampiyonlukları olan bir camia bunu nasıl ihmal eder,gerektiği şekilde değerlendirmez analam mümkün değil.Fakaat şartlar mecbur kılınca ,ister-istemez Vakıf akademisine sarılmak mecburiyetinde kaldık.
  Ataberk ve diğer tüm gençlerle zamanında,adilane profesyonellik antlaşmaları yapılmalıdır.

  Zamanında doğru adım atılmş olsa şu an vefazsızlıık yapanda bu takıma para kazandırmadan elini-kolunu sallayarak gidemezdiiiii.

  10
 2. çocukların hakkını vererek anlaşmaları imzalayın sayın başkan, eminim bu çocuklar ali gibi yapmayacaktır bence alide amcası olan o zibidiye uymasaydı o da böyle bir HATA yapmayacaktı ve eminim ki bu çocuklar birileri 10 veriyorsa belki 5 e razı olacaklar . Yeter ki onlara doğru yoldan yaklaşmasını bilin ve kazanın bu gençleri

 3. Ataberkin o penaltıyı kurtarış ıyla galibiyetin yolunu açtı ve takım arkadaşlarına umut verdi.

  O kurtarılan penaltı maçın kırılma anıydı.

  Içimden zaten düşünmüştüm, yüzlük pozisyonları kaçıran takımlar nerdeyse her zaman hüsrana uğruyorlar .

  Yani öle oldu

 4. TRT spor hiç oldumu ama şimdi Ali akmanı da bir yere koysaydın olmadı şimdi amcası üzülecek şimdi tüh yazık oldu

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu