Bursaspor’dan İbrahim Burkay’a tepki!

Bursaspor'da Recep Günay Yönetimi dün oynanan ve Bursaspor'un 3-1 kaybettiği Kırşehir Futbol Spor Kulübü maçının ardından karşılaşmanın hakemi ile Türkiye Futbol Federasyonu'nun Bursalı başkan vekili İbrahim Burkay'a tepki gösterdi.

Mücadelenin ardından Bursaspor Kulübü Asbaşkanı Ersoy Horoz, “4 milyonluk şehrin kaderiyle oynayan hakemlerle ilgili TFF Başkanvekili İbrahim Burkay’a seslenmek istiyorum. Madem bizim başkan vekilimizsiniz, kaderimizle oynayan hakemlerle ilgili hiçbir açıklama yapmayacak mısınız? Her hafta aynı olay.

İki galibiyet aldık, bir seriye bağlayacağız hemen bir önlem alıyorlar. Maçın hangi noktada ne karar verdiğine iyi bakın. Yazıktır, günahtır. Bu hakem atamalarına dikkat etmek gerekiyor. Kırşehir’in komşusu Aksaray’ın hakemi bize veriliyor. Böyle bir şey olabilir mi? Maç kaybedebiliriz ama hakem kararlarıyla yenildik. Bu takımı engelleyemeyeceksiniz. Bu takım öyle ya da böyle çıkacak” ifadelerini kullandı.

26 Yorum Onay bekleyen 2 yorum var

 1. Ya Allah aşkına !
  Futbolcun futbol oyun bilgisine sahip değil.
  Futbolcun temel futbol eğitimine sahip değil.
  Teknik ekibin takım çalıştıracak düzeyde bir eğitime sahip değil.
  Yöneticin temel organizasyon yönetme yeterliliğine sahip değil.
  Yerel basının mesleki bilgi, kabiliyet ve gelişim düzeyine sahip değil.
  Taraftarın zaten…………
  Sonra vay hakemler bizi yaktı; vay bizi çekemiiiiler; vay o vay bu…
  Bi gidin ya bi gidin…
  Kimsenin kendini düzeltmeye niyeti yok; o zaman gerçekten bi gidin ya; hepiniz bi gidin ya….

  63
  15
  1. @bla bla yorumuna yanıt olarak

   Takımı bu hale getirenler utansın geçmişte yapılan hataları konuşun kulüp borç içinde açtırın tahtayı transfer olsun hocaların istediği rakamlar dudak uçuklatmıştır verin parayı yabancı hoca getirin klavye başında yazmak kolay kimin kaç kuruşluk faydası var iyi mücadele ettiler istenmiyorlarsa başka türlü ifade edilir her yenilgide defolun ama niyet amaç başka koskoca sanayi şehrinde sahip çıkılmaması utançtır.Kimse aday olmamış onlarda gideler kimseye kalmaz yenisi gelir iki hafta sonra defolun dersiniz bi anlatın bakalım ne yapsınlar herkesten iyi biliyorsunuz.

   1. @king yorumuna yanıt olarak

    Hakemi yolda görsen tanır mısın?
    Bursaspor’a düşman olduğunu sandığın adamı yolda görsen tanır mısın?
    Bu adamın adını anında kontrol etmeden bir yere bakmadan söyleyebilir misin?
    Korkulur ki yakında bu zihniyet Bursaspor’u bile kendine düşman görmeye başlayacak…
    Kendi boş küfürlü paranoyanızda gelişmeniz gereken gençliğinizi boşa harcayıp kıt insanlar olarak ömür boyu her şeye zarar vermeye devam ediyorsunuz.
    Yazık size gerçekten…

    6
    3
   1. @Bursasporlu1963 yorumuna yanıt olarak

    Bursasporu eléstiriyorsun da sen Bursaspora ne veriyorsun . Adini bile gixli eleştiri yapiyorsun. . Sen git biz hep burdaydik. Bu yönetimin şuan imkani bu . Hakem Bursaspor a şerefsizlik yapmişsa da tepki vermeyeceklermi

   2. @Bursasporlu1963 yorumuna yanıt olarak

    En büyük Bursasporlu gelmiş; oley be…
    Donundaki sidikle artistlik yapıyor…
    Sizin bu sidiğiniz yüzünden rezilin de rezili hallerdeyiz…
    Ben işimde gücümdeyim sen git asıl bak kendi çişine…

    5
    6
 2. Futboldan alamıyan adamı tff de başkan yardımcısı siyasetin yardımıyla yaparlarsa İbrahim Burkayın Bursasporla ne işi olurki. Hükümet İstanbul takımlarının vede büyük mütahitlerin vergilerini sigorta borçlarını sildirebiliyorsa Bursasporun devlete olan borçlarını Burkay sildirsin bakalım.Gücü yetiyorsa yalnız dünkü maçta bütün hataları hakeme yüklemeyin sahada Bursaspor diye bir takım yoktu. Hepsi sorumsuzca top oynadı yada kart görüp cezalı duruma düştüler. Yönetim şimdiden transfer tahtasını açmaya odaklanın.

  36
  1
  1. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular saygı nın sevginin bilginin ahlak ın eksik olduğu bir yerde düzen adalet başarı bekliyoruz aslında suçlu ne Recep Alttepe ne Recep Bölükbaşı ne Ali Ay ne Mesut Mestan ne Emin Adanur en büyük suçlu sistemi uyan bu kişileri seçen bizleriz koskoca şehirde kimse 10 yıldır uçuruma giden Bursaspor da dur denilmedi demedik lütfen bilgi ye akla sevgiye önem verelim sistem oluşsun çalıp yağmalak çıkar sağlamak günü kurtarmak olmasın sen saygı duyulmayacakları alkışlar isen çalışmaya değer vermez isen herşeyi herkes bilir ise durum bıdur

   10
   1
 3. Sen bugune kadar sadece 6 gol atmış son sıradaki takımdan 3 gol ye sonra da ona buna bahane bul❗️
  Kimse kusura bakmasın onun bunun torpillisi oyuncuları oynatacağıma çıkarırım U19 u bak neler yapıyor ❗️Bu oyuncu grubunun koşmaya, yanındaki arkadaşına pas atmaya hali yok ❗️Hele o 8 numara Bilal Güney ne öyle ❗️? 55 dk sabreden Murat sözkesen hocamıza da helal olsun ❗️Biz tribünden daha iyi gözlemledik takımı ❗️Tribünden 11 kişi çıksak vallahi de billahi de yenerdik Kırşehir’ i ❗️

  17
  6
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Yenersin yavrum yenersin.
   Siz Bursaspor’u bırakın bilader. Sizinki BURSASPORLULUK değil bursaskorluluk
   Dansöz hakem penaltıyı verse maç bizimdi. Ooo Kırşehir 2.80 yerde yatmaktan başka ne yaptı

   9
   3
 4. Evet İbrahim Burkay sağ açıkta oynayıp güzel ortalar yapabilirdi yazıklar olsun :))
  TFF yöneticisi olarak açıktan usulsüzlük torpil yapıp hakeme parmak ta sallayabilirdi,, gene yazıklar olsun. :))
  Hemen kendisine dava açıp 8-10 sene sonra bitmesi muhtemel dava listesine yazılsın ( aleyhe biteceği kesin olan diğer dandik davalar gibi)
  Yöneticilerimiz oldukça vizyonel açıklamalar yapıyor. Aslında Bir helal olsun da aslan yöneticilerimize.
  Bu kafayla 2010 öncesinde bir adım gidilememişti. aynı kafa yine hakim.
  Ya sabır.

  6
  1
  1. @Texas 16 yorumuna yanıt olarak

   Şimdiki duruma bakın siz şampiyon takım ne halde sahip çıkılsaydı tahta kapatılmış transfer yok hoca gelmez bu hale getirenler utansın onlara saydırın istemiyorsanız saçmalamayın hakem kötüydü laf söylenmesi mi her maçmı böyle deniyor koskoca sanayi şehrinde kulüp kapanma noktasına gelmiş birşeyler yapmaya çalışılıyor emek veriliyor klavyenin başına geç yaz çiz.

 5. Ya allah aşkına bırakın şu boş insanların haberlerini yapmayı hangi federasyon başkanvekili allah aşkına. bundan bir cacık olmaz adamdan ses bile çıkmıyor hala tepkiden bahsediyorsunuz. adam bana dokunmayın muhabbetinde. iddia ediyorum bursaspor adamın zerre umurunda değildir.

 6. sevgili site yönetimi,

  hangi köşe yazarının yazısı olduğunu ana sayfada verirseniz seviniriz. çapsızların yazısı, başlığından belli oluyor gerçi ama anlamayanlar da tıklamak istemiyordur bence.

   1. @Realite yorumuna yanıt olarak

    Asıl komedi yorumunuz ticaret odasına laf etmiyor bu bir ikincisi gelmiş geçmiş yönetimler değil bunlar düşürdü bu hale takımı
    kilit vuruyolardı bu hale getirenlerin suçu yok çok güzel yönetmişler tahta kapalı yorum yaparken akıllı olun biraz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu