Bursaspor’dan hırsızlık açıklaması!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

Açıklama;

Geçtiğimiz hafta Bitci Timsah Park Stadyumumuzda meydana gelen hırsızlık vakasıyla ilgili kulübümüz tarafından ilgili makamlara suç duyurusunda bulunulmuştur.

Stadyumumuzda bu tip olayların daha fazla meydana gelmemesi adına, 24 saat esasıyla  güvenlik görevlilerimiz tarafından gereken tüm aksiyonlar alınacaktır.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.;

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Elektrik kablosudur yine ne olacak. Adamlar 1 ay boyunca yatak döşek serip orada yatmış kalkmış bir dünya elektrik materyali çalmıştı. Hiç mi önlem alınmaz. Her yönden rezillik çekiyoruz. Keşke kulup komple kapansa.

 2. Geçmiş olsun amma güvenlik zaafı asla hafife alınacak bir tedbir değil.Milyonları say yaptırt ve bedelelr öde,karakteri bozuk,uyuşturucu,kolaydan para kazanma sevdalıları çalsın.Akıl alacak gibi değil.

  1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

   Bursada hırsızlık… Hiç şaşırmadım… Tam aksine bursada bir yerde olan taşın bile yerinden oynamadığını görsem şok olurum…

   1
   2
  2. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

   Gerçekten de nasıl bir söz ve bakış açın var.SÖZ KONUSU MİLLİ TAKIMIN FUTBOLCUSU MİLLİ OLAN BİR KİŞİ VE KONU HAKKINDA BU KADAR DUYGUSUZ RUHSUZ VE EN ÖNEMLİSİ İNSANİ DEĞERLERİ HİÇE SAYAN BİR YORUM VE DÜŞÜNCE……? SANA CEVAP VERMEK BİLE HATA ….

   4
   1
 3. Kontrol altinalinacakmis koskoca staadi kim kontrol ediyor. Başkan resim cekilmeler bitmedi mi. Bir birinize Plakat vermeniz bitmedimi

  1
  1
  1. @Murat akdeniz yorumuna yanıt olarak

   Bitti kardeşim. Birbirimize “plakat” vermemiz falan bitti. Emrin olur. Bugün gidiyom artık stada. Başkan olarak gece gündüz orda nöbet tutçam. Güney tribünü bilet gişesinin ordaki beton alana çadırı da kurdum. Piknik tüpte çayı da demledim. Oturdum bekliyom bakam, o hırsız hele bi daha bi gelsin. Bak naabıyom. Bi daha da resim mesim çekincem diye o stadın başından ayrılırsam diksinler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu