Bursaspor’dan Hakan Dinçtürk ve Lifebursa’ya teşekkür

Frutti Extra Bursaspor, Otto Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Dinçtürk ile Lifebursa.com'a teşekkür etti.

Resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada “Frutti Extra Bursaspor takımımıza Otto Medya YK Başk. Hakan Dinçtürk 15 bin, Lifebursa.com 10 bin ₺ ile Partizan galibiyet primine destek oldu. Kendilerine destek için teşekkür ederiz.” ifadeleri yer aldı.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bi de Olay Medya Cavit bey 3-5 bişey atsa diycem ama, tarih yazmamıştır. Görülmüş şey değildir. Cavit Bey’in biyolojik fabrika ayarları “vermeye” değil, “almaya” göre programlanmıştır. O hep alacak. Hiç vermeyecek.

  25
 2. Helal olsun Hakan Diçtürk’e. Dansöz Emin görsün de utansın. Ama nerde onda o yüz surat. Hırsız herifler. Yancıları ve trolleriyle birlikte yok oldu gittiler. Ama takımın da anasını diktiler. Biz seneye PTT 2’de oynadıkça her maçta onun kulaklarını çok çınlatacağız. Utanmaz vicdansızlar. Ulan Ali Ay’ı bile arattnız bize be. Yuh olsun lan size.

  24
  3
   1. @Ata yorumuna yanıt olarak

    Adam başı o paralar arkadaşım totele vurdun mu kadroda kaç kişi var 25 bin den hesapla 10 kişi olsa 250 bin tl yapar az gördüğün o para kim kime veriyor ki Hakan DİNÇTÜRK sürekli bu yardımları yapıyor kulübe herkes o kadar yardımcı olsa keşke

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu