Bursaspor’dan geçinen insanları istemiyoruz

BAŞKAN RECEP BÖLÜKBAŞI: CAMİAMIZIN HOŞGÖRÜLÜ OLMASINI İSTİYORUM

Törende konuşan Başkanımız Recep Bölükbaşı, Ramazan ayının ardından bayramı kutladıklarını belirterek, Ramazan bayramının Türkiye'ye, İslam alemine ve Bursaspor'a hayırlar getirmesini diledi. Bölükbaşı, şöyle konuştu: "Benim ve yönetimimdeki  arkadaşlarımın da ilk bayramı. İnşallah başarılı bir sezon geçiririz. Önümüzdeki günlerde  yapacağımız kampta futbolcularımızın en iyi şekilde hazırlanmasını diliyorum. Başarı diliyorum.  Camiamızın hoşgörülü  olmasını istiyorum.  Bu konuda hocamıza, teknik heyetimize, futbolcularımıza ve bana  güvenmelerini istiyorum. Yeni  bir yola çıkıyoruz. Bu yolda bütünleşirsek önümüzde kimse duramaz. Sezon bittiğinde de hak ettiğimiz  yerde oluruz. Ben buna  inanıyorum. Buna  futbolcularım da inanıyor. İnşallah sakatsız başarılı bir sezon geçiririz."

 

ALTEPE: BURSASPOR'A HERKESİN DESTEK OLMASINI BEKLİYORUZ

Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe ise Bursa ve Bursaspor için birlikte çalıştıklarını söyledi. Bursa'nın sembolü olan Bursaspor'un 3 milyonluk şehrin tek rengi ve takımı olduğunu belirten Altepe, Bursaspor'u güzel yerlerde görmek istediklerini, buna herkesin katkı koyması gerektiğini söyledi.

Bursaspor'u sadece Türkiye'de değil, Avrupa'da da iddialı bir takım yapmak istediklerinin altını çizen Altepe, şöyle devam etti: " Yolumuz uzun, herkese görev düşüyor. Bu sezonu en verimli şekilde geçirmemiz gerekiyor. Sayın başkanımız, yönetim, değerli hocamız çırpınıyor. Taraftarlarımız da aynı şekilde, taraftarlarımızla da en güzel sonucu almak için birlik beraberlik içinde olacağız. Burada altından kalkamayacağımız sorun yok. Bizler şampiyon olurken de Türkiye'nin en güçlü takımı ile şampiyon olmadık. Bu kadro da diğerlerinden daha güçsüz değil. Bizler her türlü yatırıma, desteğe hazırız. Başkanımızın bizden isteği ne ise problemlerin çözümüne destek olacağız. Çünkü Bursa farklı bir şehir, mevcut takımlar bize rakip olamamalı. Bu kapıdan içeri giren herkes katkı koymak için girmeli. Bursaspor'un sırtından geçinenleri istemiyoruz. Onlar çekip gitsinler. Dışarıdan fitne sokmaya çalışanlar da sussunlar biraz.Bursaspor’un formasını giymek herkese nasip olmaz. Bu forma 3 milyonluk kentin onurudur. Bunu en güzel şekilde hissetmeliyiz. Biz başarıya mahkumuz. Bu takımı her geçen gün üstüne koyarak daha güçlü hale getirmeliyiz. Yolumuz uzun, işimiz çok. Elimizdeki kıymetlerin değerini bilelim. İşe yeni başlıyoruz. İyi performanslar ile iyi şeyler olacaktır. Bu sezonu en verimli şekilde geçirmeliyiz. Bursaspor'un iyi gününde de kötü gününde de arkasındayız"

Taraftarlarımıza da seslenen Altepe, geçen sezon yaşanan sıkıntıları bu sene yaşamak istemediklerini ifade etti.

GÜNEŞ: TEK GÜNDEMİMİZ BURSASPOR'UN BAŞARISI

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ise, camiamızın bayramını kutladı. Güneş, "Her şeyimiz çok açık. Camia, yönetim, medya, taraftar bir bütündür. Tek bir gündemimiz var Bursaspor'un başarısı. Her şey açık olacak. Hem Fair-Play hem de futbol anlamında başarılı olacağız. Bursaspor’u örnek bir kulüp haline getirebilmek için İnşallah hep birlikte çalışacağız" diye konuştu.

 

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu