Bursaspor’dan Galatasaray yalanlaması

Bursaspor'dan Galatasaray ile adı anılan İsmail Çokçalış için yalanlama geldi.

Başkan Erkan Kamat “İsmail Çokçalış için Galatasaray’dan bize gelen resmî bir teklif yok! Bu haberler oyuncularımın motivasyonunu düşürüyor. Ben ne kimseyle oturdum ne de bonservis için bir rakam söyledim.” dedi.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Günaydın başkan günaydın !
  Sesini daha gür çıkar, şu çocuklara sahip çık, ara sıra harçlık ateşle, arkalarında olduğunu hissettir ! Mesela o Ali’ nin dayısına da çık 2 kelime söyle…! Boş boş konuşup hem Ali’ ye hem de kulübe zarar vermesin artık !

  57
  2
 2. İstanbulun takımların durumu ortada seneye Avrupa’da yok, bu gençler niye gitmek istesinler ki oraya artık ? Avrupa’da ki takımlar’da artık Anadolu kulüplerine ve gençlerini izliyor onun için buradan Avrupa’ya

  10
 3. Önümüzde iki yol var. Ya bu çocuklara sahip çıkacağız ya da hepsini satacağız. Bu çocuklara sahip çıkabilmemiz için kontratlarını uzatmamız gerekli. Aksi takdirde iki yolun sonu da hüsran. Elimizde sağlam kontratlar olsa çözüm çok basit. Mevcut oyuncuları satıp, 20 Mio Euro gibi bir gelir elde edilebilirse, kısa vadede kulübün hem borç yükü azalır hem de 40%’a yakın bir borç erimiş olur. Ancak kısa vadede ödenen borçlar çıktıktan sonra hadi yarısı diyelim, elde kalacak 10 Mio Euro iyi şekilde değerlendirilebilirse kulübün önü açık olur. Yazıcı’dan sonra yapılan hatalar yapılmamalı, Bölükbaşı gibi har vurup harman savurmamalı.

  10
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Hocam en az 5 er milyon € istenmeli o da çok zaruri ise ben de istikrardan yanayım ne yapıp ne edilip bu çocuklar beslenmeli kontratlar uzatılmalı ! 1-2 sene daha beraber oynasalar tarih yazarlar…Zaten alt yaş kategorilerinden beri beraberler birbirlerinin dilinden anlıyorlar takım halini almışlar maşaallah…

 4. Ali ay başkanım gelecek inşallah ve 1060 üye tekrar destekleyeceğiz Bursaspor’un kurtuluşu Ali AY

  7
  77
   1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

    Doktor bey bu tarz unutulmuş olayları gündeme getirmeniz takdire şahan ! Unutmayalım unutturmayalım…
    Hocamın da her seferinde dile getirdiği gibi Belediye eliyle alınan otopark ve vaadedilen moloz dökme alanı da buna dahil !

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu