Bursaspor’dan Galatasaray yalanlaması

Bursaspor'dan Galatasaray ile adı anılan İsmail Çokçalış için yalanlama geldi.

Başkan Erkan Kamat “İsmail Çokçalış için Galatasaray’dan bize gelen resmî bir teklif yok! Bu haberler oyuncularımın motivasyonunu düşürüyor. Ben ne kimseyle oturdum ne de bonservis için bir rakam söyledim.” dedi.

26 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Günaydın başkan günaydın !
  Sesini daha gür çıkar, şu çocuklara sahip çık, ara sıra harçlık ateşle, arkalarında olduğunu hissettir ! Mesela o Ali’ nin dayısına da çık 2 kelime söyle…! Boş boş konuşup hem Ali’ ye hem de kulübe zarar vermesin artık !

  107
  6
 2. Önümüzde iki yol var. Ya bu çocuklara sahip çıkacağız ya da hepsini satacağız. Bu çocuklara sahip çıkabilmemiz için kontratlarını uzatmamız gerekli. Aksi takdirde iki yolun sonu da hüsran. Elimizde sağlam kontratlar olsa çözüm çok basit. Mevcut oyuncuları satıp, 20 Mio Euro gibi bir gelir elde edilebilirse, kısa vadede kulübün hem borç yükü azalır hem de 40%’a yakın bir borç erimiş olur. Ancak kısa vadede ödenen borçlar çıktıktan sonra hadi yarısı diyelim, elde kalacak 10 Mio Euro iyi şekilde değerlendirilebilirse kulübün önü açık olur. Yazıcı’dan sonra yapılan hatalar yapılmamalı, Bölükbaşı gibi har vurup harman savurmamalı.

  25
  1
  1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

   bölükbaşı zamanında 20 küsur milyonluk satış yapıldı da ne oldu?kulübün borcu 1 kuruş eksildi mi?oyuncu satarak büyük takım olunmuyor maç kazanarak olunuyor.vereceksin çocukların alın terinin karşılığını,sağlam sözleşmeler yapacaksın çıkıp güldür güldür oynayacaklar hem puan hem para kazanacaksın

 3. İstanbulun takımların durumu ortada seneye Avrupa’da yok, bu gençler niye gitmek istesinler ki oraya artık ? Avrupa’da ki takımlar’da artık Anadolu kulüplerine ve gençlerini izliyor onun için buradan Avrupa’ya

  18
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Hocam en az 5 er milyon € istenmeli o da çok zaruri ise ben de istikrardan yanayım ne yapıp ne edilip bu çocuklar beslenmeli kontratlar uzatılmalı ! 1-2 sene daha beraber oynasalar tarih yazarlar…Zaten alt yaş kategorilerinden beri beraberler birbirlerinin dilinden anlıyorlar takım halini almışlar maşaallah…

   14
 4. Ali ay başkanım gelecek inşallah ve 1060 üye tekrar destekleyeceğiz Bursaspor’un kurtuluşu Ali AY

  8
  95
   1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

    Doktor bey bu tarz unutulmuş olayları gündeme getirmeniz takdire şahan ! Unutmayalım unutturmayalım…
    Hocamın da her seferinde dile getirdiği gibi Belediye eliyle alınan otopark ve vaadedilen moloz dökme alanı da buna dahil !

    6
    1
 5. İsmail Çokçalış yakın zamanda milli takımın değişmez sağaçığı olacak.
  Bu çocuk için yakın gelecekte büyük rakamlar telaffuz edilecek.
  Bence şu an Bursaspor gençleri içinde oynadığı futbolla en çok güven veren en değerli futbolcusu.
  Aman haa, bu çocuk Bursasporumuzun geleceği.

 6. Başkan Kamat, genç futbolcularımızla bangır bangır ulusal medya transfer haberi yapıyor.
  Az önce de TRT sporda İsmail Çokçalış haberi yapıldı, neymiş İsmail çokçalışa Bursaspor 1.5 milyon euro istiyormuş, alsınlar babayı.
  Saçma sapan yabancı topçulara 3-5 milyon euro istenirken İsmail bu performansla sezon sonu en az 5 milyon euro.
  Çık konuş, bizde satılık topcu yok de.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu