Bursaspor’dan forma açıklaması!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yayımladı.

Sosyal medya ve diğer haber kaynaklarında; Kappa firmasına ödeme yapılmadığı gerekçesi ile 2020-2021 sezonuna ilişkin A Takım maç formalarının yapılmadığı ve geçtiğimiz sezon formaları ile yeni sezona başlanacağı ile ilgili yazılan haberler asılsızdır.

Sosyal medyada yazılan haberlerin aksine, Kulübümüz A Takım 2020-2021 sezonu formaları belirlenmiş olup onaylı birer örnekleri Türkiye Futbol Federasyonu’na gönderilmiştir.

Yeni sezon formalarımız, Kulübümüz ile Kappa Firması işbirliği çerçevesinde yapılacak lansman ile tanıtılacaktır.

BURSASPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İyi de arkadaş başkan adayı kamat dün kü yazısında başka konuşuyordu. . Hatta sayın Mestan ın bu konuda suçu yok diyordu. .. Neler Oluyor arkadaş. . Kapalı kapılar ardında neler dönüyor. . Neyse BURSASPOR um için hayırlı olsun. ..

  18
  7
  1. @Rascoln yorumuna yanıt olarak

   BUDO reklamı yanına her hafta bir firmanın reklamı, mutlaka alınmalıdır. özdilek, yeşim, nergis, durmazlar, harput tekstil, bosch, fıat, reno, organize sanayi bölgeleri, sönmez tekstil, gibi firmalar… her hafta 1 milyon reklam parası alınsa, ciddi bir katkı olur…

   1. @ALİ yorumuna yanıt olarak

    Ne kadar kolay değil mi her hafta 1 milyon reklam bütçesi verilsin demek. Futbol kulüpleri forma reklamı için kaç para istiyor acaba? Yani bu forma reklamı işi, bir bağış işi değildir. Reklam vergiye tabidir. Bir tane yelken bayrağın bile reklam vergisi vardır. Burada gelir yüksek olunca gider de yüksek oluyor. Şimdi diyorsun ki her hafta birer milyon ateşlesinler. Bu nasıl vergilendiriliyor, işler nasıl yürüyor acaba. Böyle bağış mantığıyla yürürse ikinci lige de üçüncü lige de gidersin. Markasın sen marka! Ona göre davranacaksın. Marka değerini artıracaksın. Sen bunları yapmazsan böyle burada insan fikir yürütürler acaba hangi büyük firmalar bize bağış mahiyetinde reklam verir diye. Adamın sana reklam vermesi için sebebi yok. Şehir bitik. Taraftar bitik. Kulüp bitik. Geçiniz.

 2. Şu formalar çıksın da alalım, geçenlerde store gittim hem kendime hem çocuğa birşeyler alayım diye yok arkadaş ne göze hitap eden ne de uygun bedenli birşey var.
  En sonunda kendim bu iş öyle olmaz böyle olur diyerek birşeyler tasarlayıp satacağım.
  Bütün zevksiz adamlar bizimle çalışıyor sanki

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu