Bursaspor’dan flaş kongre açıklaması!

Bursaspor Kulübü olağan genel kurul tarihinin erkene alındığını açıkladı.

Kulüp Başkanımız Sayın Erkan Kamat daha önce yapmış olduğu basın toplantısında Olağan Genel Kurul Toplantımızın 22-30 Mayıs 2021 tarihlerinde yapılacağını açıklamıştı.

Yönetim Kurulumuzun almış olduğu karar doğrultusunda Olağan Genel Kurul 1. Toplantısının 1 Mayıs 2021 Cumartesi günü yapılmasına, yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde 2. Toplantının 9 Mayıs 2021 Pazar günü yapılmasına karar verilmiştir.

Yönetim Kurulu olarak Bursasporumuzun geleceğini düşünerek aldığımız bu karar doğrultusunda adayların plan ve projeleriyle yeni sezona en iyi şekilde hazırlanmalarına olanak sağlamaktır.
Bursaspor’un menfaatleri her şeyin üzerindedir.

Genel Kurul kararının camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @bursayildirim16 yorumuna yanıt olarak

   Şuanda görünen 2 başkan adayı var. Belki başka seçilen diğerine yine destek verir. Ama burda önemli olan su ikisininde açıklamaları bu senenin son şansımız olduğunu söylüyorlar.

   Hakkımızda hayırlısı olsun soymasinlar klubu artık yeter. Mustafa Er hocama verin direksiyonu arkaya yaslanın

   11
   3
  2. @bursayildirim16 yorumuna yanıt olarak

   Ya bu adamlar hiçmi gündemi takip etmez çoğu toplantı vs Bayram sonrasına kadar yasak! – 54,000 Vaka sayısı 2 haftada düşme şansı nedir – ya 98 ülke gezen başkan bir gündemi takip etse iyi olur – birde arkadaş Bursaspor’un bütün 10 senelik hesap kitaplarını ve kağıt üzerinde imzalanmış anlaşmaları bir gazeteye ver onlarda PDF çevirip internetten yayınlasın ve tüm Bursaspor’la alakalı herkez görsünki suç duyuruları Selim’in açtığı mahkeme yeterli kadar itirazcı ve şahit bulsun bu konuların aydınlanması İçin onu yapmıyorsan sende bu suçların ortağı yapıyorsun kendini!

   14
  3. @bursayildirim16 yorumuna yanıt olarak

   Mümin canbaz Mustafa eri, hakan cenk ileri, fatih şeni özlüceye sokmaz.. Bursasporlu olmayan Özlüce nin önünden geçemez artık. Menejerler için yağlı kapı kapandı. Elmasbahçeler çocuğu mümin canbaz o formayı hak etmeyene giydirmez..

   16
   4
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    ESER bu forumda 1000000 yorum yazana kulup uyeligi veriyorlarmis ustelik yillik aidat yok. Haydi biraz daha yaz az kaldı, sadece forumda “ES”iyorsun azicik da kulube katkida “ES”

    7
    1
    1. @Tostçu Ziya yorumuna yanıt olarak

     “Yumurtaci coşkun” o katkiyi sen yönetimde görev aldığında yapacaktım…
     Biz Taraftar olarak karınca kararınca zaten destek olmaya çalışıyoruz…!
     Reklam değil katkı yapacaktır iz coskuncum…

     2
     1
    2. @Tostçu Ziya yorumuna yanıt olarak

     Tostçu Ziya kardeşim, kulüp üyeliği herkese verilmiyor.
     Yakının yandaşın varsa üyelik veriliyor.
     Hele de birde siyasi sicilin varsa baştan kalemin kırılıyor zaten.
     Yoksa sabah akşam yorum yapsan hatta destan yazsan ne yazar.
     Ali yazar Veli bozar.

     4
     1
 1. Erzurumspor bir gecede 11 milyon topladı• Övünmeyi çok seven bizim taraftar 1 ayda bir milyon u bulamadı• Bu gerçek çok şey ifade ediyor•

  44
  3
  1. @Fatih yorumuna yanıt olarak

   Erzurumspor’unda borç koca kara delik 600-700 Milyon Lira Olsaydı Bursaspor Gibi ve Bu Borcu Yapanlar Elini Kolunu Salayıp Bursa’da Tur Atsaydı Bakalım Acun Yardım Edermiydi? Birde O Toplanan 11 Milyon TL’ yönetim veya Temlikçiker cukalalıyacağını Bilen İş Adamı Acun Yardım Edermi? – Son birşey Bursaspor’un Borcu 150 Dikişlik Yara Gibi – 11 Milyon Küçük Çocuk Yara Bandı Yapıştırmak Gibi Birşey!

 2. Olması gereken buydu.
  Futbolcuların kontratı bitmeden, transfer sezonu başlamadan yeni yönetimin başlamasına fırsat sunuldu.
  Bunu doğru yaptılar, buna da şükür.

  32
  1
 3. Evet.
  Bursaspor kulübünün geleceği adına alınan önemli bir karar.
  Yeni gelecek olan başkan ve yönetimin yolu açılmış oldu.
  Hayırlı olsun.
  Olumlu bir yaklaşım.

  4
  2
 4. Haydi allahaşkina artik ya..güçlü dürust bir yonetim gelsin de yüzümüzü güldursün artik.biz de bir ömür duacı olalim onlardan..yemin ediyorum 2 senedir yüzüm gülmüyor,suratim asık,ruhum darlanıyor..

 5. Hay Allah razı olsun be muhtar Kamat zahmet oldu size ama, bi de kongreye gelmeyen çakma üyeler seçime gününde gelirse iyi olur, yok gelmezse divan kuruluyla birlikte topununun canı cehenneme.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu