Bursaspor’dan Fenerbahçe’ye kapak!

Bursaspor, Al Ahli'nin Moussa Sow'u 6 aylığına kiralarken paylaştığı görselin Fenerbahçe'ye mesaj olduğu iddia edildi.

Fenerbahçe, 2015 yılında Bursaspor‘dan transfer ettiği Volkan Şen için hazırladığı görselde yeşil beyazlı ekibin armasını Bursaspor’un da eski Fenerbahçeli Sow‘u transfer ederken benzer bir uygulamaya gittiği görüldü.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Birileri sowu uyarsın burası Bursa Kayseri Konya değil adam transfer olmuş hala Fenerlilerin fener teklif etseydi fenere gelirdi tweetlerini rtliyor favlıyor ayık olun

    17
    38
  2. Gustavo Scarpa , diye bir orta saha oyuncusu ,flümenseden ayrıldı boşta şuan diye bu isteden yazan arkadaşlar vardı,onların yazısı üzre bende takip ettim.Gerçekten müthiş bir futbolcu bir 10 numara mevkinde oynayan müthiş bir orta saha ,yöneticilerimiz eğer takip ediyorsa mutlaka bu futbolcu ile bir tasarrufta bulunmalı,imza parası veya biraz dolgun ücrete getirilmeli,şuan 24 yaşında ve transfer borsası yüksek bir futbolcu ,BURSASPORUMUZUN geleceği adına büyükj bir yatırım olur,tabiki şuan birsürü takım vardır peşinde ama neden onu alan takım biz olmayalım.

  3. Arkadaş, nasıl bir cümle düşüklüğüdür ki 50 kere okudum yine de anlayamadım. Anlayan varsa da beri gelsin. Hiç mi okumuyorsunuz yazdığınızı yayımlamadan önce? Biraz dikkat lütfen severek takip ediyoruz ama Fransız kalıyoruz muhabbete istemeyerek te olsa mevzuya.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu