Bursaspor’dan Fenerbahçe’ye geçmiş olsun mesajı

Bursaspor Kulübü resmi sosyal medya hesaplarından Koronavirüs (Covid-19) teşhisi konulan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün bir futbolcusu ve çalışanının koronavirüse yakalanması nedeniyle bir geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Bursaspor Kulübü’nün açıklaması şöyle;

Koronavirüs (Covid-19) teşhisi konulan Fenerbahçe Spor Kulübü futbolcusu ve çalışanına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını diliyoruz. #BirlikteBaşaracağız #EvdeKal

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. bugüne kadar fb yi hiç bu kadar kendime yakın hissetmemiş ve fb için hiç bu kadar üzülmemiştim.

  ŞER gibi gördüğümüz bu salgın, sanki ülkemiz için HAYIRLARA vesile olacak ve tekrar eski günlerde ki birliğimizi sağlayacak gibi duruyor.

  bende fenerbahçe kulübüne ve çalışanlarına geçmiş olsun diyor, hastalarımızın en kısa zamanda eski sağlıklarına kavuşmalarını Yüce Allahtan diliyorum.

  #sabırTürkiye #evdekalTürkiye

 2. Geçmiş olsun. . Tüm klüp lerimize geçmiş olsun. . ALLAH hepimiz i korusun … İNSAN LIK BU ZORLU SÜREÇTEN GEÇERİZ İNŞALLAH.

 3. BURSASPOR FUTBOLCU VE KULÜP ÇALIŞANLARINA NE ZAMAN KORONA TESTİ YAPACAKSINIZ ACABA? İŞ İŞTEN GEÇİNCE Mİ?

  2
  1
  1. @DavutdedeliBurak yorumuna yanıt olarak

   Bütün Dünya yı kasıp kavuran binlerce insan ın ölümüne sebep olan memleket im dede onlarca insan ölmüş. .. Oysa senin gönderdiğin mesaj a bak. .Ölmüş olan rahmetli ZEKİ MÜREN le şarkı yolluyorsun. .. BRAVO SANA. .. BRAVO SENİN İNSANLIĞINA. ..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu