Bursaspor’dan Fatih Terim’e başsağlığı mesajı

Bursaspor Kulübü resmi twitter hesabından Fatih Terim ve ailesine başsağlığı mesajı yayınladı.

Bursaspor Kulübü‘nün paylaşımı şöyle: “Galatasaray Spor Kulübü Teknik Direktörü Fatih Terim’in babası Talat Terim’in vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhum Talat Terim’e Allah’tan rahmet, sevenlerine ve Terim ailesine başsağlığı diliyoruz.”

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Niye sevmiyon be ya? Fatih Hoca’nın Bursaspor’a bugüne kadar hiç bir saygısızlığı ve yamuğu olmadı. Bildiğim kadarıyla Bursasporu da sever. Milli takım hocalığı sırasında GS’den, FB’den, BJK’den anca 3-4 oyuncu kadroya alırken, Bursaspor’dan aynı anda tam 7 futbolcuyu birden Milli takıma çağırmışlığı vardır. (Harun, Şener, Serdar Aziz, Emre Taşdemir, Ozan Tufan, Volkan Şen ve Enes Ünal) Tarihte yazmaz. Unutmayın. O yüzden Fatih Hoca’ya arka falan çıkmıyorum ama, bu acılı gününde bâri adama sallamayın yaw.

   16
   10
   1. @Şükrü yorumuna yanıt olarak

    Yaşın küçük herhalde bursada olaylı maçın baskahramaniydi sonrasında defalarca mahkemeye çıktı bu çok sevdiğin fedai bozması terim hocan. Yaklaşık 40 yıl oldu.

    6
    3
    1. @Ati yorumuna yanıt olarak

     O maçı ben de hatırlıyorum. Sedat 2’nin golüyle GS’yi 1-0 yendiğimiz maç sonrası GS kaptanı Fatih Terim, maçın bitimiyle birlikte saha ortasında foto muhabiri Mustafa Tunçakın’ı yumruklamış ve mahkemelik olmuştu. O Tunçakın şimdi her gün köşe yazıyor gene 40 senedir. Ve 40 senedir de Bursaspor’da hiç bi boku beğenmiyor. Hep eleştiri, hep bilmemne. Valla ben de bugün yolda görsem kendisini, bi yumruk da ben çakarım Fatih Terim gibi. Ne yalan söyleyem.

     1. @Tuna yorumuna yanıt olarak

      Millet kafayı yemiş be Tuna. Çok haklısın. Ama durumumuz bu işte. Cinnet halindeyiz. Adamın babası ölmüş, başı sağolsun diyeceğine 40 yıl önceki mevzuyu yazıyor dayı.

 1. İsterse dünyanın en iyi teknik direktörü olsun, Bursaspor taraftarının zihninde rahmetli efsane gazetecimiz Mehmet Özman’ın fotoğraf makinasını kıran biri olarak yer alacaksın. Babasına rahmet diliyorum.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu