Bursaspor’dan Fatih Tekke’ye kutlama mesajı

Bursaspor Kulübü resmi sosyal medya hesaplarından Fatih Tekke'nin doğum gününü kutladı.

Paylaşılan mesajda şu ifadeler yer aldı;

“Bugün, Teknik Direktörümüz Fatih Tekke‘nin doğum günü. Hocamıza mutlu ve sağlıklı yıllar diliyoruz.”

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursaspor da kişisel özel gün arşivinin yeniden başlaması iyi oldu.
  Bursaspor takımı ile sözleşmesi olan her birey değerlidir.
  Kulübe geçmiş senelerde bir an bile
  hizmet vermiş kişiler de çok değerlidir.
  Bizim takımımız kişilere hak ettiği değeri vererek şampiyon oldu.
  Fatih Tekke hocaya başarılar, sağlıklı hayat diliyoruz.
  Bursaspor kulubü çatısı altında geçireceği her an mutluluk ve başarılarla dolu olsun.

  20
 2. Fatih Tekkenin doğum gününü şimdi değil sezon sonu kutlayın, şu an doğum günü kutlaması ve mesajlarla uğraşacak zamanı yoktur. Aksini düşünmek bile istemiyorum. Son yıllardaki en iyi kadroya sahip bir Bursaspor’u şampiyon yapamayacaksa gitsin evinde kutlasın doğum gününü. Saygılarımla.

  6
  41
   1. @Elfan yorumuna yanıt olarak

    Üstlendiği sorumluluğun önemine ve görevinin ağırlığına vurgu yapmak istemiştim, kullandığım kelimelerin bütününün oluşturduğu anlam nedeniyle yanlış anlaşılmışım. Transfer döneminin bittiği andan itibaren sorumluluk yüklenen herkes görevini eksiksiz yapacak ki şampiyonluk gelsin (süper lige çıkmak dahi tek başına yeterli değil). Futbolcu kendine iyi bakacak ve sahada alın terinin son damlasına kadar akıtacak. Teknik heyet günlük 1-2 saat antrenman görevinin ötesinde Bursaspor’u ve diğer tüm rakipleri analiz edecek, sonuç alacak en iyi on biri sahaya çıkartıp oyuna gerekli müdahaleleri zamanında yapacak ve takım içinde takımdaşlığı sağlayacak. Taraftar laf üretmeden sürekli ve koşulsuz Bursaspor’u destekleyecek. Yönetim aynen bu şekilde devam edecek (bizler her gün transfer tahtası açılacak mı diye yıllarca endişelenirken göreve geldikleri ilk yılda beklentimizin çok üzerinde transferler yaptık). Kutlamalara vakit yok, sezon sonu kutlamaya vaktimiz olsun, yeter! Fatih Tekke ve ekibinin günün kaç saati emek harcadıkları ilk iki-üç maçta belli olur: Yönetim süper, kadro süper, taraftar başarıya hasret… Söz Fatih Tekke’de…

    4
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu