Bursaspor’dan Euro 2024 desteği

UEFA Yönetim Kurulu'nun 2024 Avrupa Şampiyonası'na ev sahipliği yapacak ülkeyi belirleyeceği 27 Eylül Perşembe günkü toplantısı öncesi Bursaspor Kulübü sosyal medya hesaplarından bir paylaşımda bulundu.

Türkiye Futbol Federasyonu‘nun UEFA EURO 2024‘ü düzenlemek için hazırlayıp 26 Nisan 2018 tarihinde UEFA‘ya sunduğu dosyada organizasyon ile ilgili stadyumlarda Timsah Arena‘da yer alıyor.

Bursaspor Kulübü‘nün mesajı şöyle:

EURO 2024‘e ev sahipliği yapma hakkını kazanan ülke, 27 Eylül 2018 Perşembe günü (yarın) UEFA’nın Nyon‘daki merkezinde TSİ 15.45‘te başlayacak törende açıklanacak.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Aşırı beklentili olmayalım.
  2024 u bize verme olasılığı tabiki var fakat bız yine de fazla umitlenmeyelim.
  Nasıl ulkemizde ist takimlari ile anadolu takimlari arasında ayrımcılık varsa avrupa da bize karşı negatif ayrımcılık yapıyor.
  Tabiki oylama yapılmadan belli olmaz.
  Baştan bunu bilelim ki hayal kırıklığı olmasın.
  2024 u alırsak çok iyi olur ülke olarak çok seviniriz o ayrı.

 2. Federasyonun hazırladığı videoda bizim stadın üstünde halen çalışan birileri var. Umarim belediye bunu görmüştür bu ayıbı.

 3. Bizimkiler bu şantiye görünümlü stadı düzeltmediği sürece Bursa’ya bir müsabaka dahi verilmez. Dahası Bursa’da o kadar yabancı insanı aynı anda şehir içinde bir yerden bir yere taşıyacak bir ulaşım altyapısı olmadığı gibi şehirde konaklamalarını sağlayacak yeterli kapasitede konaklama yeri bile yok. Bu durum Türkiye’de İstanbul ve Antalya hariç tüm şehirler için geçerli. Velhasılı bu kuranın kazananı belli.

  1
  3
  1. @Z_09 yorumuna yanıt olarak

   Akşam yazdığım bu yazıyı 3 kişi eksilemiş ama dediklerim çıktı. Ülkemizde Antalya ve İstanbul haricindeki hiçbir şehrimiz böyle bir turnuvanın getireceği muhtemel zorlukları kaldıramazdı çünkü. Bu bize ders olsun gibilerinden klişeleşmiş cümleler kurmak istemiyorum çünkü Türk milleti olarak geçmişimizden ders çıkartmayı bilmediğimiz için bundan da bir ders çıkartmayacağız.

 4. Tek umudumuz 2024 ŞAMPİYONASINI ülkemize vermeleri olacaktır,
  Bugn bence kulübümüz adına da çok önemli bir dönüm noktasına tanık olacağız,
  Eğer ülkemiz alırsa bu organizasyonu, 2-3 yıla kalmaz stadın tüm eksiklikleri giderilir,
  Etrafındaki tarlalar, arsalar devlet tarafından istimlak edilipSosyal donatı alanlarından, otoparklarına kadar
  Bir çok şeye imza atılır, stad etrafı düzenlenir, stadın içinde dükkanlar da yer kalmaz,
  Kulübümüz ve şehrimizin stadımızın DÜNYADA İLK TİMSAH ÖZELLİKLİ yapı olması nedeniyle
  Muhteşem bir reklam oluşur, o tarihe kadar kulübümüz de iyi yönetilip Avrupaya devamlı giden
  Durumuna gelirsek 2024’ten sonra şehrimizdaha tanınan, kulübümüz Avrupa da bilinen kulüplerden neden olmasın

 5. Siz insanların aklıyla dalgamı geciyorsunuz.Stadin bitmediğini inşaat halinde olduğunu uefa fifa bilmiyormu zannediyorsunuz.Daha Tff bizim stada mac vermezken euro2024.GERCEKTEN KOMİKSİNİZ 😂😂😂

 6. Heyecan Çakır ..utanç verici eksiğiyle timsah arena halen hizmet bekliyor... dedi ki:

  Heyecan Çakır
  Utanç verici eksiğiyle timsah arena halen hizmet bekliyor .gerçi Bursa nin her işi yarım Yalova yolu istasyon demirleri pas yapmaya başladı..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı