Bursaspor’dan eski yöneticilerine teşekkür

Bursaspor Kulübü A takım ve altyapıya destek veren eski yöneticilerden Yüksel Çolak ve Tuncay Selmen’e teşekkür mesajı yayınladı.

Bursaspor Kulübü’nün resmi internet sitesinden yayınlanan teşekkür mesajında şu ifadeler yer aldı;

A takımımıza maddi ve altyapımıza gıda desteğinde bulunan Yüksel Çolak ve Tuncay Selmen’e katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu serseriye teşekkür falan etmeyin. Bugün burda olmamızın sebebi olan adamlardan biri de bu Yüksel Çolak, Ali Ay döneminde istanbul deplasmanı dönüşü, arabalı vapurda takım otobüsünün kapısını açıp, futbolcuları taraftara dövdüren adamdır. Şimdi de o dönem Bursaspor’dan çöktüğü paraların bir kısmını yardım adı altında takıma gönderip adını aklamaya çalışıyor. Mümkünse Bursa’dan sürgün edilmelidir.

  26
  7
  1. @GLAUBER yorumuna yanıt olarak

   6 maç üst üste mağlup olup rizeden 6 yiyen takımın otobüsünün kapısının açılması kadar doğal Bir şey yoktur hem kapı açıldıktan sonraki hafta galip geldiler

   6
   19
   1. @Gülbahçeli yorumuna yanıt olarak

    Bir sonraki hafta kazanılan +3 Puan ne ya? Bizim Bursaspor’umuz lig tarihinde 2200 puan toplamış. Şampiyon olmuş. Bu şehri anlı ak bir şekilde 10’larca yıl temsil etmiş. 10’larca yıl 2200 puanı dayaktan korktuğu için mi topladı Bursaspor, yoksa takım ve şehir bir olup bir duruş sergilediği için mi? Türk futbolunda Bursaspor markadır. Bursaspor akademidir. Bursaspor okuldur. Bursaspor gelenektir.

    Bursaspor’lu Bursaspor’u sportif başarısı için tutmaz. İyi günde takımına ve futbolcularına ne kadar sahip çıkarsa, başarısızlıkta da oyuncuların yanında Uludağ gibi dimdik durduğunu hissettirir. Güven verir.

    O gece, o yumruklar futbolculara değil, Bursaspor’un armasına atıldı. O gece o yumruklar sadece Batalla’ya, Harun’a, Sivok’a değil Nejat Biyedic’e, Adnan Örnek’e, Mesut Şen’e, Sedat Özden’e, Orhan Özselek’e atıldı. Ulusal medyada, haberlerde Bursaspor marka değerinin ne kadar düştüğünü, Bursaspor’un kısa,orta, uzun vadede neler kaybettiğini anlatmama gerek yok, bugün geldiğimiz noktada zaten ebemizin a.ını görmüş durumdayız. Bahsettiğin +3 puan maalesef bir işe yaramamış.

    Futbolcuları dövülen, marka değeri zarar gören bir kulübün yöneticisi sponsorlarla pazarlık yapabilir mi? Pazarlığı geçtim hangi firma adı şiddet olaylarıyla anılan bir yapı içerisine girip, üzerine para verip firmasının marka değerini düşürür? Şimdi soruyorum Yüksel Çolak; Futbolcuları dövdürerek neden Bursaspor’un sponsorlardan daha fazla gelir elde etmesine sebep oldu?

    Bursaspor’a transferi gündemde olan kaç futbolcunun ailesi, futbolcuları dövülen bir kulübe oğlunun ya da eşinin transferine rıza gösterir? Yüksel Çolak Futbolcuları dövdürerek neden daha iyi futbolcuların Bursaspor’a gelmekten vazgeçmelerine sebep oldu?

    O gece dövülen Şampiyon Batalla, Harun Tekin ve Sivok vb. futbolcuları kendine idol edinen altyapıdaki çocukların içlerinde yanan futbolcu olup, Bursaspor için oynama ateşini söndürdüler. Neden altyapıdaki çocukların Prof olduktan sonra, dayak yeme ihtimalleri olmayan başka kulüplere gitme isteklerini artırdı?

    Futbolcuları döverek, deden toruna Bursaspor’lu 100.000’lerce yeşil beyaz sevdalısını neden tüm Türkiye’nin gözünde küçük düşürdü?

    Bu sezon da 15 maçtır üst üste galip gelemeyen futbolcuları değil, 15 haftadır maaş ödemeyen Bursaspor’u kötü yöneten yöneticileri dövmeyi deneyin, belki bir sonraki sezon takımı üst lige çıkarırlar.

    8
    3
    1. @GLAUBER yorumuna yanıt olarak

     Amatör boyabata amatör gölcüğe 9 kişilik takımlara yenilip ekmek yediği yeri sabote edenleri savunup camiayı Küçük düşürmeyelim

     2
     5
   2. @Gülbahçeli yorumuna yanıt olarak

    Rize maçı değil kardeşş. 4 yediğimiz Kasımpaşa deplasmanı dönüşü yaşanmıştı bu olay. Bilgin yok, fikrin var. Nası olcek bu iş?

    11
    2
 2. Bursasporun çöküşünü başlatan isimlerin başında Yüksel Çolak denilen kişi vardır.bu adamı, Bursasporun yakınına yaklaştırmayacaksın.Hayri Yazıcının, Körüstana kaybettiği kongrede bu adamın yaptıkları, hala gözümün önünden gitmiyor, birde Hikmet Karamana Avrupa kampında gider yapıp takımın huzurunu kaçırması, bu adamın kötülükleri saymakla bitmez.

  11
  5
 3. Adamlar yıllardır et yardımı yapıyorlar ilk kez teşekkür etmiş kulüp, çok bilmiş taraftarımız yöne sallamış

  Bu kafayla gidersek bu kulübe kimse yardım etmez , kapanır gider. Bu sitede bu tarz yorumlara biraz eleme yapsa iyi olur. Fayda getirmiyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu