Bursaspor’dan ertelendi açıklaması!

Bursaspor Kulübü Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder kulübün resmi internet sitesinden Bursaspor Vakfı ile ilgili bir bilgilendirme paylaştı.

Yeşil-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle;

Bursaspor Vakıfımızın 2021 ve 2022 Olağan Genel Kurulu 29/02/2024 tarihinde gerekli çoğunluk sağlanamadığından ikinci oturuma ertelenmiştir.

Daha önce açıklanan “14/03/2024” tarihi revize edilerek “12/03/2024” tarihi belirlenmiş olup saat 14:00’ de Bursaspor İbrahim Yazıcı Tesislerinde 2. Toplantı gerçekleştirilecektir.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. .. ortalık darmadağın oldu.
  Doğru dürüst giden ne var ki şuan.
  Hafta sonlarımız zehir zıkkım oldu.
  Ali dayı rahat uyuyabiliyonmu acaba?????

  19
 2. Bu hafta sonu herşey belli olacaktır.
  Herşey gençlere bağlı.
  Ellerine geçen fırsatlar bida geçmeyecek ona göre!
  Güzel konsantre olun bakim!
  Herşey Bursa için olmalı!

  11
  4
 3. Düşünüp duruyorum.
  Memlekette futbol bitmiştir.
  Hiç ilerleme falan yok, süper lige bakıyorum sıfır kalite, üçüncü sınıf ligi Futbol falan yok . TFF ve hakemleri rezil halde Maçları yönetiyorlar. Var desen büyütülmüşlere biçilmiş. Adalet kalmamış, memleketin halini anlatıyor!
  Inşallah altıncı aydı millî takım bizleri rezil etmez ama herşey elde.
  Avrupa oldumu Bizim süper lig takımları boruyu yiyip sepetlenip geri dönüyorlar 8taş Gibi..
  Tek Umudum, şuan oynayan yetenekli futbolcularımız Avrupa’ patentli olmaları.
  ….

  4
  2
 4. BURSASPOR kulübünün, şu anda bulunduğu duruma ve içinden çıkılamaz hale gelmesine sebep olan kişi ve kuruluşların Allah binbir türlü belasını versin!

  3
  1
 5. bu adamların (yönetim başkan vs) parası yok. Ancak ne hikmetse şeffaf ve dürüstler bir maddi durum olanak sağlansa başarılı olabileceklerini düşünüyorum. Parayı savurmadan mantıklı işler yapacak gibiler.

  1
  1
 6. Yeni transfer Erick neal ülkemizde ikinci ligde Fethiyespor ve Mamak belediyesinde oynamış şu an hangi ligde oynuyor bilmiyom ama çok fazla beklentiniz olmasın diye hatırlatmak istedim..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu