Bursaspor’dan Enver Cenk Şahin açıklaması!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Enver Cenk Şahin'in sakatlığı hakkında açıklamada bulundu.

Açıklama şöyle;

Tuzlaspor maçında sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan futbolcumuz Cenk Şahin‘in yapılan kontrolleri sonuncunda sağ uyluk arka adelesinde 2. derecede zorlanma tespit edilmiştir.

Futbolcumuzun tedavisi devam etmekte olup 2-3 hafta içerisinde takıma dönmesi planlanmaktadır.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Geçmiş olsun. Dua edelim de şans eseri ligte kalalım. Kimseye güvenim yok ne topçulara ne taraftara ne hocaya ne de gelen ve gelecek olan başkanlara.

  76
  3
  1. @Erdem yorumuna yanıt olarak

   Bu açıklamadanda anlaşılacağı gibi sakat oyuncuyu güzelce bir itelemişler yine, bu takımdan bir cacık olmaz, amatör takım bile daha iyi yönetiliyor.

   5
   2
  2. @Erdem yorumuna yanıt olarak

   Ligde kalmak için ruh lazım,istek lazım..azim lazım..bu kadroda ne ruh var ne istek var ne azim var..kendi evinde 9 kişilik takıma karşı pozisyona bile giremeyen bir takımın yeri amatör ligdir.kimse kusura bakmasın.

   7
   1
  3. @Erdem yorumuna yanıt olarak

   rahmetli yazıcı ve gelecek olan yönetim istisna, bizi bu duruma düşüren 3 unsur, YÖNETİMLER, YEREL MEDYA VE TARAFTARDIR.

   bunlardan,
   YÖNETİMLER: bilinçsiz, deneyimsiz, donanımsız ve de bilerek yada bilmeyerek yalancıydılar. beklentiyi gereksiz şekilde yükselttiler. böylece camiayı yanlış yönlendirdiler.
   YEREL MEDYA: tamamen sonuç odaklılar. sözde kurumsallığı!!! savunur görünürken futbolu ve Bursasporu sürekli günlük skorlar ve performanslar üzerinden yorumluyorlar.
   yönetim ve taraftara en küçük bir yol gösterici özellikleri yok.
   TARAFTAR: çok sabırsızlar. iki basit hatalarında oyuncularına yapmadıklarını bırakmıyorlar. rakibi ve hakemi baskı altına alma teknik ve uygulamalarından haberleri yok. ama söz konusu kendi takımları olunca bunu kusursuz yapıyorlar.

   KURTULUŞ REÇETESİ:
   a- yönetim, teknik adam, ve kadro istikrarı.
   b- kurumsallaşma ana hedef. bu anlamda kısa, orta ve uzun vadeli en 5 yıllık plan ve proje.
   c- yönetimin kulübü. teknik adamın takımı. taraftarında sadece tribünleri yönettiği bir anlayışın inşası. yani kulüp içinde görev karmaşasının bitmesi.
   d- camianın sabır, sevgi ve desteği.

   7
   1
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Senin hakkında kanaat getirdim ben sen büyük bir trolsun yada çok büyük Bursaspor düşmanısın bugüne kadar millet eleştirirken herkese laf yetistiriyordun şimdi bizi bu hale getirenler utansın diyorsun asıl senin gibiler getirdi bu takımı bu hale okuyun arkadaşlar bu adamın yazılarını yazıklar olsun sizin gibi taraftara git şimdi hep destek tam destek yaz dur burada sizden kale direği olmaz

   6
   1
   1. @Proce yorumuna yanıt olarak

    Bot hesaplarla çamur atip durmayin ! Bizi bilen biliyor !
    Derdimiz Bursaspor bizim…
    He bu arada ‘bizi bu hale getirenler utansın” derken sizin gibi skor taraftarı ve rantci isbilmez yöneticileri kastettim…
    Sizlerden kurtulmadikca iki yakamiz bir araya gelmez herkes çorbasında !

    1
    2
   1. @radikal31 yorumuna yanıt olarak

    Algida üstünüze yok ! Yalanla dolanla iftirayla kaçırdınız herkesi…
    Admin bu ve bunun gibileri lütfen barindirmayin ! Bunun gibiler aşırı derecede çoğaldı, gereki yapın.

    24
    23
 2. Geçmiş olsun sezon biti birini de oynatmiyoruz bu işin basında iki fire diyer ikisi bir topcu zor eder merhaba ikinci lik mahale takımından beter futbol oynuyorsan oynatiliyorsan sonuç çok normal

 3. her şey sizin olsun algıda takımda başarılısınız ya başarısızlık ne zaman destek görmüş alkışlanmış pofpovlanmış dokuz kişilik takıma rezil olmuşsunuz destek tam destek ne halınız varsa görün gece gündüz destekleyin bizden bukadar boş işlerle ne uraşap duracaz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu