Bursaspor’dan Emniyet Müdürü Tacettin Aslan’a ziyaret

Ekip Liderimiz Emin Adanur, Başkanımız Hayrettin Gülgüler ve yönetim kurulu üyelerimiz Bursa Emniyet Müdürü Tacettin Aslan'ı makamında ziyaret etti.

Bursa Emniyet Müdürlüğü’nde gerçekleşen ziyarete Ekip Liderimiz Emin Adanur, Başkanımız Hayrettin Gülgüler, yönetim kurulu üyelerimiz; Fehim Ferik, Tamer İşler ve Serhat Akgün katıldı.

Ziyaretin sonunda Ekip Liderimiz Emin Adanur, Başkanımız Hayrettin Gülgüler ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Bursa Emniyet Müdürü Tacettin Aslan‘a hediyelerini taktim ettiler.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Sana inaniyoruz başkan 30 gün sonra -3 riski var acil eylem planları devreye girmeli eminim bunlarin basımiza geleceğini bilerek geldin vaatleri gercekleştireceginden de eminim ama ufak bir aciklama ve su serpme olayı yaparsan icimiz bir ohh sorun yok der belki cezalar gelmeden nereye güvenip ne planladıysan devreye sokmalısin seviliyorsun ..saygılar

    22
  2. Tahta ne oldu 1 haftadır haber yok gerekirse adamların ayağına gidip yalvarin taksit yapın seneler geçmiş ama icrrat olmamış ne olursa olsun acicaz dedin ama tikandin bı yerde tahminim sende bırakıp kacicaksin ins yanilirim

    1
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu