Bursaspor’dan Emin Adanur’a teşekkür

Bırsaspor Kulübü bir açıklama yayınladı.

Kulüp açıklamasında “56.dönem 2. başkanımız Emin Adanur 16.500.000 TL’lik alacağından bağış makbuzu karşılığında feragat etmiştir.

Aynı zamanda 56.dönem kulüp başkanımız Hayrettin Gülgüler‘in kulübümüzden olan tüm alacakları, Emin Adanur tarafından bağış makbuzu karşılığı kapatılmıştır.

Kendilerine camiamız adına teşekkürlerimizi sunarız.” ifadelerini kullandı.

34 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Emin adanura gösterilen tepkinin %5’i Recep bölükbasiya gösterilmedi.
  Bu kulübün bu durumlarda olmasında en büyük pay recep bolukbasina aittir.

  134
  10
  1. @EmreYlmz yorumuna yanıt olarak

   Kesinlikle haklısın. Bırak tepkiyi 2 Recep bir olup Bursaspor’u sömürdüler. O kadar gelir elde edildi. Ama nereye harcandı ne gelen sordu hesabı ne giden. Allah iki yakalarını bir araya getirmesin her iki dünyada da…

  2. @EmreYlmz yorumuna yanıt olarak

   Ne Recep bölğkbaşına ne Aliya nede recep altepeye gösterildi tepkiler recep altepe belediyeye işe aldı. Ali aya yönetiminde ünitimshtan aadam vardı görkem ve maraton ortaklığı

   25
   6
  3. @EmreYlmz yorumuna yanıt olarak

   Mesele Altepe ile başlayan siyaset süreci sonrasında bu durumlar yaşandı. Bu sene kader senesi bu takım küme düşmeden ayakta kalması lazım yoksa zaten amatöre gideceğiz

   29
   8
   1. @Mustafauğur16 yorumuna yanıt olarak

    Ne alaka ya..
    Eskiden Erdoğan bilenserde başkanlık yaptı.BBB iken.
    Yönetimler ibra edildiği için bu sorunlar oluştu.kaldiki,Bursa’da herkesin bir şekilde ticari veya şahsi veya siyasi ilişkileri var.kimi kime şikayet ediceksin.ayrica küfürbaz taraftar o huyundan vazgecicek.
    Milyon liralara sahip binlerce işçi çalıştıran bir şahıs,ciğeri beş para etmez itin birinin ağzından çıkan küfre hakarete Yarabbi Şükür mu diycek?
    Sen olsan dermisin??
    Önce taraftar haddini bilecek!!

    1
    3
 2. mac bileti için 16 lira vermekten kaçınıp beleş bilet kovalayan çorbacilar ,bir çırpıda 16 milyon bağışlayan adama sabah akşam küfür ettiniz.utanirsiniz belki diycem de,nerdeee.10 yıllık günahın bedelini 30 yaşındaki bir bursasporluya ödetmeye calisiyorsunuz..tim matavz ve Erhan yerine doğru düzgün iki transfer getirebilseydi şuan süper ligdeydik..umarım başkan olur ve düştüğümuz bu çukurdan bizi çıkarır.

  58
  15
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Utanmak mı? Onların bilmediği bir kelime….gittiği her deplasman yolculuğunda market ,büfe, lokanta vb, yerlerde hırsızlık yapanmı utanacak…birde çıkmış röportaj yapıp millete o. Çocukları bilmem ne diye küfür ediyor utanmaz herif.

   10
  1. @@bursasporluyuz yorumuna yanıt olarak

   Maalesef doğru söylüyorsun
   Recep altepenin bu l adami baskan yaptırması bugunlerin taslarini dosedi
   Gecen pazar
   Kursunluda ]ceylanda
   20 kişiye kahvalti veriyordu
   B.basi bey
   Her gordugumde icim ciz ediyor

   16
   2
 3. bence recep bölükbasi dönemi arastirilmali..o sezon 3 futbolcu cok iyi paraya satildi..cokta futbolcu alindi ama bukadar borc normal degildi..o sene cok indiragandi oldu

  34
  4
 4. keşke emin adanura gösterilen tepki zamanında recep bölükbaşına ali aya gösterrilseydi.bursaspor bu durumlara düşmezdi.

  24
  6
 5. Sevgili Bursaspor’lular EA yonetimi Bursaspor a maddi olarak ne kazandırmış reklam yardım vs futbolcu satışı gelirleri ne kadar olmuş yani kulüp un kasasına ne girmiş sonra o yönetim ile kulüp un kasasından ne harcanmış sonra ise bunun kaç ta kaçı bağış yapilmis bu hesaplar iyi yapilmali

  13
  15
 6. Bursaspor’a en büyük zararı amigo Selim ve taraftar grupları vermiştir.Çorbaları kesilince bu adamı harcadılar.Başta Alinur olmak üzere bu adamı el birliğiyle yok ettiler.Sonrada Bursaspor’u.Son zamanlarda Selim’i gören oldumu?

  10
  1
 7. ALi ay başkan bursaspor şampiyon.Ali başkanım taraftara kırgınsın bilyorum ama bize bir şans daha ver,gel yeniden başkan ol.Seni seviyoruz büyük başkan.

  6
  23
 8. Şenol güneşli kadroyu dağıtan isim bolukbasıdir . Çöküşünde başlangıcıdır. Birinin bir şeyini sevecekseniz önce o hırsızdan başlayın

  5
  2
 9. herkes ali ay ali ay diyorda BU Takımı çalıp soyan bölükbaşıyla erkan kamatı konuşmuyor bu 2 si yüzünden bursaspor bu hallerde ali ayın yüzünden değil borç batağına sokanlar topcuları satıp kaçanlar bunlar

  3
  1
 10. Ali ay akpnin adamı emin adanur belediyenin zıttı adanura bende çok sinirliyim ama doğru olanı yaptı belediye adanuru milletin önüne attı oda r yapmadi.Ali ay dingilinin de başına çökülmesi lazım ama o piyona dokunmazlar ondan çok ekmek yemiştir onlar.

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu