Bursaspor’dan Emin Adanur’a teşekkür

Bursaspor Kulübü eski yönetim kurulu üyelerinden Emin Adanur'a teşekkür mesajı yayınladı.

Mesaj şöyle;

56.dönem 2. başkanımız Emin Adanur 12.043.657,07 TL’lik alacağından bağış makbuzu karşılığında feragat etmiştir.

Emin Adanur’un böylelikle kulübümüzden resmi olarak bir alacağı kalmamıştır.

Kendilerine camiamız adına teşekkürlerimizi sunarız.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yine de en kötü sen olursun. Recep Bölükbaşı’nı , Ali Ay’ı ,Mesut Mestan’ı , Erkan Kamat’ı unuturlar .
  Sana küfür ve hakaret ederler sen çapsız ve çulsuz olursun , Kürt’sün ya başkan da olamaz sın.
  Belediye başkanıyla ters düştünmü hep kötüsün.

  65
  17
 2. Celladına aşık olmuşsa bir millet
  İster ezan, ister çan dinlet
  İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet
  Müstehaktır ona her türlü zillet.

  21
  29
  1. @@Buro16 yorumuna yanıt olarak

   Aday olurken vaadi şuydu; eğer ilk sene cikamazsak 5 kurus almadan giderim dedi . Sene ortasinda kulubun piyasası yuksek ne kadar genci varsa yok pahasina satip , paraya çöküp uzadı. Menejerlerle sezon başı transferle yaptığı vurgundan bahsetmiyorum bile . Neticede hem borc katlandi hem 3.ligte bulduk kendimizi . Verilen zararın üstüne yarım milyon euroya tekabül eden bir bağış yaptı da yediği bütün haltlar unutuldu mu yani ? Kepçeyle götürdüğünü es geçip verdiği bir kaşığa mı affedecez bunu ? Simdi bölükbaşı, ali tay ve diğer yamyamlar çıkıp 3-5 ateşlese bu kulübe verilen zararı giderir mi ? Tabiki versinler hem de en az aldıkları kadarını . Öyle 3 kuruşa tav olup da helal olsun, Allah razı olsun demeyelim. Tüm zararı bile ödeseler sırf milyonlarca taraftara yasattiklari için hakkım haram zıkkım olsun hepsine .

   32
   14
   1. @@Buro16 yorumuna yanıt olarak

    adama sezonu tamamlattımı ki selim ve tayfası, 3 günde bir adanur istifaaaaa diye böğürdüler… adamda sezon bitmeden istifaya zorlandı ve etti… tabii bu çorbacılara adanurdan çorba çıkmayınca böyle oldu . sonra adanur sözünde durması dimi.. verseydi ellerine 100 er kağıt 5 sene başta tutarlardı dimi. sen bir öğrenciyi sınava sok , süren 1 saat de, sonra 30 dk. donra sınavkağıdını elinden al ve ona sen sınavdan kaldın de , şimdi bu adama yapılan aynı şey değilde nedir … el insaf adam milyonları bağışlıyor yine kötü dimi… hangimiz 100 bin tl yi bi arada görk ki milyon verene laf sokuyoruz …. biraz vicdan.

    9
    4
 3. Ali Ay a neden bu taviz bütün borçlar onun neredeyse resmen hiç bir açıklama borç silme bir niyeti yok bile sanki varmi

  15
  1
 4. sormak isterdim bu kişiye;
  Trabzonspor a verdiğin 3 futbolcuyu niçin son saniyede verdi ?
  Yaptığı saçma sapan transferleri neye göre yaptı ?
  Bursaspor u düşürmeye yemin mi etti ?
  Şimdi niçin geldi ?

  15
  6
 5. Eski defterleri dürerek bir sonuca
  Varamadigimizi her sene görmekteyiz
  Artik beyaz sayfa açmali
  Başta Emin Adanura alacaklarindan
  Feragat ettigi için teşekkür ederim
  Siradaki tüm Başkan ve yöneticilerden
  Ayni hassasiyeti bekledigimizi
  Hatirlatmak isterim

  10
  2
 6. ts’ye 3 transfer ettiği oyunculardan aldığı çekleri de iade etmiş mi. var ya siz nasıl insanlarsınız bilmiyorum. Ali ay para veriyor diye hep yalama tam yalama. emin bağış yaptı hep yalama tam yalama. 17 transfer ve hepsi çok yüksek maaliyetler mesela. Niye acaba. sadece savunma yıpratıcı matavsa ödediği para ve matavsın menejerine ödediği para ne kadar mesela. tansferlerde menejerlere ödediği paraları merak ediyorum mesela. 3 tane kaliteli futbolcumu hiç yoktan ts’ye transfer etti. hepsi ucuza gitti. o transferlerden çekler bursasporun kasasında mı. yok sadece merakımdan soruyorum asla suçlamak için değil. haddime değil. benimkisi sadece soru. başkaları gibi hep yalama tam yalamacı değilim çünkü.

  8
  5
  1. @fff yorumuna yanıt olarak

   Sorulması gereken ve yönetime aday olurken verdiği sözler ve yaptığı icraatlara göre eleştrilmeyi hakediyor.Ali AY için yine soruyorum.Acaaba KEMBO gibi oyuncuya madem 1.250 000 avro verip transfer ettiniz neden ikinci yarı hiç oynatmadınız.Böyle para verip işyerinize mal,makina alsanız o makinayaı çalıştırmadan atar,malı çöplüğe dökermiydiniz.

 7. Sevgili Bursaspor’lular bu habere aslında yorum dahi yapmamalıyız kaldı ki yapılan yorumun bir tanesini etkin kökene uyarlayani ise dehşet diyorum bakın anarşinin ülkede kol gezdiği 75-80 li yıllarda dahi bu şehrin tirbunleri de ayrımcılık olmadı lütfen samimi içten olalım şerefsiz yorumlar yapmayın

  7
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu