Bursaspor’dan duygusal İbrahim Yazıcı paylaşımı

Bursaspor Kulübü, efsane başkan merhum İbrahim Yazıcı için ölümünün 8. yılında anma mesajı yayınladı…

Yeşil-beyazlı kulübün resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda, “Şampiyon Başkanımız İbrahim Yazıcı’yı vefatının 8. yılında sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz. Asla unutmayacağız” ifadeleri yer aldı.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Adam Bursaspor için öldü be ! Doktorlar maçlara gitme dedi, o ise dinlemedi, uzak – yakin demedi, deplasmanlara bile gitti !!!
  Bize rüyamızda bile göremeyeceğimiz “ŞAMPİYONLUK” yaşattiniz, Şampiyonlar ligi, UEFA sahnesinde en iyilerle ismimizi yanyana getirdiniz ! Allah rahmet eylesin !
  #tertemizsampiyon
  #tarihyazici
  #ibrahimyazici

  21
 2. Bu kalb hiç seni unuturmu…

  Oradan yürürken nasıl mest oluyor adam , insan hissediyor.
  Yinede neler yapmadılar adama.

  Mekanın cennet olsun 😭

  Bu ♥️ hiç seni unuturmu…

  17
 3. Kurtların sessiz kaldığı yerde, itler çakallar volta atar. Ama bilmezler ki; o sessizliği bozarsa kıyamet kopar. ”Nerede o eski kurt taraftarlar, bu sessizliği bozacak 7 Mayıs 2011 ruhunu taşıyanlar”

  İt kimin çanağını yalarsa onun borusunu öttürür. İnşallah bu başkanlık seçiminde, birilerinin çanağını yalamazsınız, Kulüp üyeleri lütfen oylarını bu doğrultuda kullansınlar.. Ben çanağı yalatılacak bir aday çıkacağı kanatindeyim, (Cavit Çağlar yapar çıkartır yine bir kukla aday)

  Kurt aç kalır ama asla köpekleşmez. Büyük Bursaspor taraftarını, Yazıcı ruhu gibi kulübüne sahip çıkmaya davet ediyorum.
  Mekanın cennet olsun büyük başkan.
  Senden sonrası koca bir hiç….

  #tertemizsampiyon
  #tarihyazici
  #ibrahimyazici

  @Esere renktaşım sendende küçük bir alıntı yaptım. Hakkını helal et.

 4. ALLAH CC gani gani rahmet eylesin. O bizi vok mutlu etti ama gittiği günden beride mutsuzuz. Rabbim bu kara bulutları dağıtsın üzerimizden. Amin.

 5. gazoz olma efsane ol sen efsanesin başkan senin seviyene kimse çıkamayacak bu şehre tarihin en büyük sevincini yaşattın ruhun şad olsun

 6. Allah rahmet eylesin efsane başkan her zaman dua ediyoruz sana mekanın cennet olsun. Şimdi kıymetini daha iyi anlıyoruz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu