Bursaspor’dan duygulandıran paylaşım

Bursaspor Kulübü, Elif bebek için sosyal medya hesabından İzmir depreminin ardından 65. saatte enkaz altından sağ çıkarılan 3 yaşındaki Elif Perinçek için bir paylaşımda bulundu.

Bursaspor Kulübü, Elif bebek için sosyal medya hesabından, “Yaşanacak daha çok güzel günler var Elif…. Geceli gündüzlü özveri ile çalışan tüm arama kurtarma ekiplerine teşekkür ederiz” paylaşımınında bulundu.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ne yazılabilir bilemedim.
  O el ve o parmak herşeyi anlatıyor zaten.
  Helal sana Elif.
  Kurtarma görevlisi arkadaşlar Allah hepinizden razı olsun.
  Bir tarafta böyle cennetlik insanlar diğer tarafta ulaştırılan yardımları toplayıp satmaya çalışanlar.
  Burası neresi.
  Türkiye.

  13
 2. deprem bölgesine en hızlı şekilde intikal eden bursa akut ekibinede sonsuz teşekkürler helal size sizlerle gurur duydum

 3. her zaman bir umut vardır elif kızım seni bize bağışlayan rabbime şükürler olsun senin yaşama tutunman o parmağı sıkı sıkı tutman ne kadar mücadeleci biri olduğunu gösteriyor bundan sonraki yaşamında da hayata sıkı sıkı tutun rabbim bize bir daha böyle acılar yaşatmasın o parmağı tuttuğun fotaraf inan yıllarca duvarlarımızda duracak ve ben altına şu cümleyi yazacağım her zaman bir umut vardır asla pes etmeyin ömrünün sonuna kadar mutlu ve huzurlu yaşa güzel elif

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu