Bursaspor’dan Divan kurulu açıklaması

Bursaspor Kulübü Olağan Divan Kurulu toplantısının tarihini duyurdu.

Bursaspor Kulübü Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder Divan Kurulu toplantısının 22 Ağustos Salı günü saat 18:00’de Sütaş Timsah Park Stadyumu’nda yapılacağını açıkladı.

Sakder, Divan Kurulu üyelerini de toplantıya katılmaya davet etti.

GÜNDEM

1-Açılış.
2-Saygı duruşu ve İstiklal Marşı‘nın okunması
3-Divan Başkanlık Kurulu Başkanı‘nın konuşması,
4-Bursaspor Kulübü Başkanı‘nın konuşması,
5-Dilek ve temenniler,
6-Kapanış.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Aynen katılıyorum kardeşim. Divan Kurulu öncelikle tarafsız olur. Başkan adaylarına eşit mesafede olur. Başta kendi gönüllerinden geçen veya birilerinin gönlünden geçen adayin ayağına gidip aday ol diye baskı yapmaz, yapamaz! Bu duruma Kraldan çok kralcilik derler. Adam yine de de kabul etmedi, siz de Divan Kurulu nun adına gölge düşürdünüz!

  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Bunlar aynen “Divan” kurulu ohhh yat uzan kaç senedir millet Bursaspor’un içini boşaltsın 1.5 milyar TL borç taksın ve seneler sonra birisi çıksın deliller ile 1’e 10 almış desin eski yönetimler ,hemen kongrelere gelmeyen 700 üye ve divan adamı ihtilal darbe ile indirmeye çalışsın! Bu nasıl sarımsaklı sirkeli işkembe çorbası 😂

   10
   1
 1. Gündemin 3’üncü maddesine “Hatçe Recep’e kongre kararı aldırılması” diye yazarsınız belki dedim ama, nerde Divan’da o basen?

  2
  6
 2. Divan kurulu Recep gunaya söz geciremiyor Bursaspor Recep Günay’ın babasinin mali bursaspordan bundan sonra. Hayır gelmez

  1
  10

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu