Bursaspor’dan Covid-19 testi açıklaması

Bursaspor Kulübü resmi sosyal medya hesaplarından Covid-19 PCR test sonuçlarını açıkladı.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Bu şekilde bilmece gibi açıklayacaksanız hiç açıklamayın kardeşim! Böyle bilgilendirme mi olur! 8 pozitif, 3 sakat, 4 cezalı… Kim sakat, kim kovid, kim cezalı? Ha, bu arada tüm takımların açıklaması da aynı şekilde ne hikmetse…

   14
   2
   1. @Clarividencia yorumuna yanıt olarak

    KVKK geregi. Sağlıkla ilgili bilgiler nitelikli kişisel veri olarak sayılıyor. O yüzden oyuncu kendisi açıklamadığı sürece kulüpler isim veremezler.

   2. @Clarividencia yorumuna yanıt olarak

    KVKK gereği. Sağlık durumu nitelikli kişisel veri sayılıyor, o yüzden kulüpler isim açıklarsa çok ciddi cezası var. Dolayısıyla oyuncular kendileri açıklamadığı sürece anca böyle açıklamalar görebiliriz.

    1. @cem yorumuna yanıt olarak

     Tamam sağlık özel bilgi de… Sağ çapraz ön bağları kopanı, adelesinde yırtılma olanı, ayağı kırılan ve hatta normal grip olanı öğreniyoruz da, bunların kaç hafta sahalardan uzak kalacağına, tedavi programlarına kadar bangır bangır afişe ediliyor da, sadece kovid olunca mı kişisel özel bilgi oluyor? Bilakis, bunlarla temaslı varsa bunların bilgilendirilip en kısa zamanda önlem alınması gerekmez mi?

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Seni gömdüğümüz yorumların altına aynı saat aynı dakikada farklı nicklerle yorum yapmayı kessen mi artık he

   1
   1
 1. Tff nin son acikladiginda 8. Gunde testi pozotif cikanlar tekrar testi negatif cikarsa sahada olabiliyordu gecen cumartesi sonuclar aciklanmistiji cuma gununden herkesin bu olaylardan haberi vardi yani bu cunartesi bu arkadaslarin testi negatif ciktiysa oynamalari lazim

  11
  1. @Bursali yorumuna yanıt olarak

   Antreman da kaçırıyorlar muhtemelen. negatif çıkarsa neden oynamadı diyen çok olur. sebebinin bu olacağını düşünüyorum.

 2. Gerçekten eşeğin şeyine su kaçırdılar artık ne biçim profesyonelsiniz siz kendine bakma ondan sonra ben profesyonel futbolcuyum de yürü yaaa

  11
  2
 3. Site yöneticisi, diğer takımıların haftanın maçlarını ve skorlarını bir başlık altında toplasan o başlık altında diğer maçları yazıp değerlendirsek.

  7
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu