Bursaspor’dan çift kale maç
Ligin 30. Haftası'nda deplasmanda Keçiörengücü ile karşılaşacak olan Bursaspor bir günlük iznin ardından sabah saatlerinde yeniden çalışmalara başladı.
![](/wp-content/uploads/2022/03/rovasata-idman.jpg)
Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri Ersel Altıparmak Sahası‘nda Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er gözetiminde ısınma hareketleriyle başlayan antrenman pas-pres istasyonlarıyla devam etti.
Bursaspor son bölümde çift kale maç yaptı.
Yeşil-beyazlılar yarın sabah saatlerinde yapacağı antrenman ile Keçiörengücü hazırlıklarını sürdürecek.
Vaay be. İsmail Yüksek’e bak. Ne biçim röveşata yapmış amk. Ulan, şu hareketi Keçiören maçında yapsa, bu hafta 1-0 koyar geliriz be. Hadi o’lum İsmail Yüksek bee. 🙏
Bu saatten sonra her maç bizim için ya herro ya merro.
İsmail boş kaleye gol atamaz çünkü şutları kaleyi bulmuyor.
Siki çalışın! 3 puanı alın gelin ! Tum Bursa arkanızda…