Bursaspor’dan çekilme açıklaması!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından Bursaspor - ACNTürk Van Spor FK Vanspor karşılaşması hakkında bir açıklama yayınladı.

Yeşil-beyazlı kulübün açıklaması şöyle;

Bugün saat 15’de oynanması gereken ACNTürk Van Spor FK Vanspor maçımız konuk ekibin sahadan çekilmesiyle birlikte tamamlanamamıştır.

Konuyla ilgili kararı ilerleyen günlerde Türkiye Futbol Federasyonu verecektir.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Popolaru tutuştu…erok Spor ikinci golü atınca, Vanlı şerefiyle sahdan çekti takımını. Dışardan şerefsizler bağırarak, kendileri baya şerefli dołu olan takım maşallah!
  2010 süper lig şampiyonu olduğumuz sene Türkiye’de futbol bitmiştir. Busene de Fenerbahçe tam bitirdi. Tiyatro komedi ligi olmuş Bizim futbolumuz.
  Neyse Avrupa’da hala geçek futbol var ….
  .

  26
  43
  1. @Yeni-Bursa yorumuna yanıt olarak

   Adalet,adalet,adalet.Eger bir ülkeyi yıkmak,bir kurumu tahrip etmek istiyorsanız ‘ADALET,i ortadan kaldırın gerisi kolaydır.
   Futbolumuz içinde bu böyle.
   Şampiyon olmamız ‘ALINTERİ,ile dir.
   Hiçbir şekilde çamur,iftira kabul etmiyoruz.
   İkinci şampiyonluk da geliyordu,lakin kirli eller tam mesai yaparak engellediler.
   Ülke takımları borç batağında,denetleyen var mı, yok.
   Bir işçi çiftçi k.esnafin kuruşuna kadar vergi borcu tahsil eden idarecileriniz milyarlık borcu olan bazı kulüplerin siliverdiler.
   Bura da haksızlık var,adalet yok.
   Bazı kulüpler finansal kuralları çiğnediler maç oynanırken kural değişmez kuralını çiğnediler.
   Bu haksızlıklar onlarca kulübün ve taraftarının ahını alan futbolumuz maalesef bu ahların bedelini başarısızlık, huzursuzluk,kaos ve dünya da harcanan bedele karşı ciddi itibar kaybı ile yaşıyor.
   Van takımı çekmiş az bile.

   12
   1
 2. Buda yeni moda oldu herkes takımı maçtan çekiyor , derhal karar alınmalı maça çıkmayan ,maçtan çekilen takımlar bütün spor müsabakalarından 1 yıl men edilmeli bu nedir böyle ..Bilerek 4 ten fazla kırmızı kart görürse yine aynı şekilde çok ağır cezalar verilmeli .Futbolun içine ettiler iyice çocuk oyuncağına çevirdiler herşeyi ülkede .Bu ülkenin en büyük sorunu ASKERİ DİSİPLİNİN Kaybolması..

  4
  24

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu