Bursaspor’dan Çağatay, Yiğit ve Yusuf kararı!

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Günay basın toplantısında oyuncu satmayacaklarını açıkladı.

Başkan Recep Günay “Hiç bir futbolcu satılmayacak bizim yönetimimizde. Gelen teklif çok ancak bizim satmak gibi niyetimiz yok. Yusuf Sertkaya, Yiğit Fidan ve Çağatay Yılmaz’a teklifler ancak ancak oyuncuları satmayacağız.”

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. YA ŞİMDİ ADAY OLUN YA DA HİÇ OLMAYIN. MAYISI BEKLEMEYİN SAYIN BAŞKAN ADAYLARI! MAYIS’TA BURSASPOR DİYE BİR ŞEY KALMAYABİLİR. 3 GÜN KALMIŞ ADAY YOK!!

  26
  4
  1. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   bursasporu ”beni başkan seçin!” diyerek ortaya çıkan aday değil,
   camianın bizzat ayağına gidip ”bizim başkanımız ol!” dediği aday kurtarır.

   13
   3
  2. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim, 6 şeydir daha ilk maçtan itibaren istifaaa diye haykıran malum taraftarlar hani adayları nerede? Madem aday yoktu ne diye bögürup durdular. Recep G.ve ekibi zaten kimse yok diye gelmişti Bu yönetimi kimse sevmeyebilir ama darbeyle gelmediler ki yokluktan geldiler. Hodri meydan ya şimdi hayal edilen kurtaricilar gelsin veya birdaha gelenlere de tu kaka etmesinler.

   18
   4
 2. Bursaspor Kürt ve Türk
  Siyasi düşünce diye ayrım yaptığı sürece var olmasın silinsin. Tekirdağda bizim Hakkari de Amedde bizim Trabzon da Mersin de bizim İstanbulda yiğidin harman olduğu sivasta bizim Van da

  HER BİJİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ 🇹🇷

  17
  20
 3. Recep Başkan’a herşey diyebilirsiniz ancak satıp cukkalayacak diyemezsiniz önceki başkanlığında ne bir taşınmazı ne de bir futbolcuyu satmışlığı yoktur dediğimizde eksilenmiştik, ne oldu Ali Dede seviciler ??

  6
  4
 4. YANLIŞMI HATIRLIYORUM YA DAHA İKİ HAFTA ÖNCE BEN OLDUGUM SÜRECE ÇAĞATAY YILMAZ BU KLÜPDEN İÇERİ GİREMEZ DEMEDİMİ ÇOCUĞA ATDİ TUTDU TEK SUÇLU GİBİ İNSANLARİN ÖNÜNE ATMADİMİ BU GENÇLERİ YA BU ADAM
  ŞİMDİ AF ETDİK AMA SATMİYCAZ DİYOR BİRAK BU İŞLERİ RECEP GİDER AYAK SATCAN BUNLARIN HEPSİNİ KOYCAN CEBİNE PARAYI YAZIKLAR OLSUN SANA VE EKİBİNE

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu