Bursaspor’dan büyük adım!

Bursaspor'da basketbol şubesinin yapısı değişiyor. Yarınki kongrede, Frutti Extra Bursaspor Basketbol'un yeni kurulacak Bursaspor Basketbol Derneği bünyesine katılması gündemde.

Bursaspor‘da futbol şubesinin yıllardır yaşanan kaos ortamından çekmek için şehrin yükselen ve Bursaspor ismini Avrupa‘da temsil etmeye hazırlanan değeri Frutti Extra Bursaspor Basketbol‘un bu kötü gidişat ve kulübün üzerindeki mali yaptırımlardan etkilenmemesi adına, basketbol şubesi yoluna özerk olarak devam edecek.

Yarınki kongrede Genel Kurul üyelerinin oylamasına sunulacak değişim planı ile, basketbol şubesinin faaliyetleri yeni kurulacak Bursaspor Basketbol Derneği‘ne devredilecek.

Planlanan değişim doğrultusunda oluşturulacak Bursaspor Basketbol Derneği‘nin kurucu üyeleri ise şu isimlerden oluşacak.

1. Sezer Sezgin
2. Yalçın Cambaz
3. Adnan Orhan
4. Selçuk Çelik
5. Onur Çeklikyay
6. Caner Zengin
7. Ömer Kızıl

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Burak1 yorumuna yanıt olarak

   Önümüzdeki yıllarda ciddi sıkıntı olursa, futbol içinde bir tedbirdir. Futbol basketbol derneğinde faaliyet gösteremez mi?

   2
   1
 1. Yeni yönetim futbolu bırakıp buraya sarmış anladığım kadarıyla siz oraya bakın kardeşim rahat bırakın bu gençleri ….

  12
  2
 2. neden bursada sadece 1 tane kızıl ailesi keşke kızıl ailesi gibi 4 5 daha aile olsaydı teşekkürler levent kızıl iyiki varsın

 3. Konkordato ya da kayyum öncesi yapılabilecek bir hamleydi. En azından Bursaspor ismi basketbol ile devam edecek. Futbol tarafındaki borçlardan negatif etkilenmeden ilerleyebilmek için iyi olduğunu düşünüyorum.

 4. Tamaamen yanlış bir oluşum zaten şirket ve hisseleri bursasporun dernek oldumu değeri 3 milyonluk takım bu dernek yonetıcılerıne gecmıs olacak nerseı dogru bunun

  3
  9
 5. BENCE YARIN BIR ADIM DAHA ATILMALI
  KULUP KAYYUMA BIRAKILMALI
  ADAM BASKAN OLMAFAN DAHA BASKETBOL SUBESINI KAFAYA TAKMIS
  MESTANLARLA FISTANLARLA

  OLMAYACAGI GIBI KAMATLARLA MAMAYLARLADA BU IIS
  OLMAAAAAAAAZ

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu