Bursaspor’dan Bursa Valisi Mahmut Demirtaş’a ziyaret

Bursaspor Kulübü Başkanı Sinan Bür ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Valisi Mahmut Demirtaş'a bir ziyaret gerçekleştirdi.

Bursaspor Kulübü‘nün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle;

Başkanımız Sinan Bür, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sinan Oral, Erkan Öncel, Alper Özyüksel, Adem Bostan, Erdinç Doğan, Orhan Efe, Cemal Vardar ve Gökhan Güleç, Bursa Valisi Mahmut Demirtaş‘ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretin sonunda Başkanımız Sinan Bür, Bursa Valisi Mahmut Demirtaş‘a isminin yazılı olduğu formamızı hediye etti.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @pablo10 yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular lütfen herseyi herkesi eleştirme beyenmemeyi bırakalım gün yüreklerimizde ki Bursaspor sevgisini ortaya koyma günü lütfen aklı başında saygılı seviyeli yorumlar yapalım

   2
   1
 1. Bunlar formalite, bize şöyle paralı, nüfuzlu, sözü geçen, kallavi kişilerin ziyaretlerinden bahsedeceksin. Yoksa anca gezer dururuz.

  5
  1
 2. Yıllarca başkanlara, valilere, emniyet müdürüne dağıttığınız formaları , Bursaspor’a yıllarca hizmet etmiş futbolcu, antrenör, eski başkan ve yöneticilerine ziyaret ederek forma verseniz ailelerine gam yemicem veya hasta olan Bursaspor ailelerine verseniz sevgi birliktelik oluşur ve tribünler daha çok ilgi artar bizim en büyük eksikliğimiz ben yıllarca söylerim vefa eksikliği.Sinan abiden bekliyoruz Mesela Rahmetli İbrahim yazıcı kabristana gidilecek mı? Ve yazıcı ailesine ziyaret edilecek mi? Diğer başkanlar Cavit cağlar, Hayri yazıcı, Celal sönmez, Orhan gencoğlu, Levent kızıl ,hüseyin özdilek gibi başkanlara gidilecek mı? Tofaş ve reno fabrikaları diğer firmalara ziyarette bulunulacak mı? Bir Ankara çıkarması olacak mı yönetimden.Merak konusu bekleyip göreceğiz.

  2
  1
 3. Vali beyde Beşiktaş’lı duruşu var. Fenerli ve Cincon’lunun duruşu mağrur oluyor. Dünyaları ben yarattım der gibi duruyorlar. Sayın valim mütevazi. Olsa olsa Beşiktaşlı olur. Değilse zaten, kendi şehrinin takımı Kırşehirspor’u tutuyordur. O da bizim grupta, PTT 2, Beyaz grup. Yakında Bursa-Kırşehir maçı var, İşallah, o maçta atkıyı takıp misafir tribününe oturup “Gitme Bursa” diye bağırmaz 😂

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu