Bursaspor’dan Bursa Valiliği’ne ziyaret

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Günay, Yönetim Kurulu üyeleri; Metin Genç, Sedat Topaloğlu, Turan Cesur, Ali Rıza San ve Savaş Sefa ile birlikte Bursa Valisi Mahmut Demirtaş'ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretin sonunda Başkan Recep Günay, Demirtaş‘a isminin yazılı olduğu Bursaspor formasını hediye etti.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Diego yorumuna yanıt olarak

   Bak şimdi, ettiğin lafa bak, saat ayarla. Neymiş, hiçbir taraftar Vali ziyareti izlemek için bu siteye girmiyomuş. Bak bak bak. Siz ne izlemek isterdiniz üstadım? Koyalım mı Şahin K’dan bi tane film? Sibel Kekilli falan. Bunu mu izlemek isterdiniz? Sinema mı lan burası? Bursaspor Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, ellerinde Bursaspor formasıyla Bursa Valisi’ni ziyaret etmişse, bu haber bu sitede her zaman yayınlanır. Burası Bursapor sitesi. Beğenmiyosan bi daha girme. Ya da sen bi siyte kur da, biz izleyelim bakalım neler yazıcan çizicen. Allahın lavuğu.

   3
   4
 1. Bursaspor için o kadar ümitsiz vakasın ki millet artık yorum yapmaya bile gelmiyor. Seninle bu takım ligden düşmeden, bir lig düşmüş kadar çok şey kaybetti.

  26
  13
 2. Recep başkandan tek isteğim kulübü soyan ve bu hale getiren hırsızları cezalandırıp paraları alabildiğimiz kadarını geri alıp onlara verilebilecek en ağır cezayı vermektir isterse küme düşelim..

  3
  2
 3. Bursa spor başkanının ve yönetim kurulunun yeni atanmış bursa valisini ziyaret etmesi kadar doğal bir şey yok bursa valisi bu şehrin mülki amiridir lakin Türkiye öyle bir duruma geldi ki kimse makamlara saygı duymaz hale geldi yapılan ziyaret nezaketen yapılması gereken bir ziyaret çünkü valilik makamı bursa şehrinin namusunu ve malını korumakla mükellef bir makamdır olmazsa olmazımızdır şimdi valiyi ziyaret etti diye recep başkana saydırırsınız

  1. @Greenboys yorumuna yanıt olarak

   Sorma yaa. Aynen valla. Neyse ahir hayatlarında canlı olarak bi valiyi bu kadar yakından gördüler, torunlarına anlatırlar.

 4. giydikleri takım elbiseleri kulübe fatura eden adamlara kaldı kulüp. güle güle giyinin! vali başkan ziyaret edin. bu cami hakediyor çünkü, böyle şehre böyle kulüp!

  1
  2
  1. @greeny yorumuna yanıt olarak

   Gerçekten çok haklısın recep günay takım elbisenin parasını bursa spora yükledi mi yüklemedimi bilmem yanında değildim yanın da olanla da konuşmadım ama benim bildiği bir şey var ALİ ay denilen zat bursa sporun nerdeyse tapusunu üstüne alacakmış ben olsam RECEP GÜNAYIN yerine ALİ AY A 10 adet takım elbise alıp yollarım çünkü ALİ AY ortada bursa spor diye bir şey bırakmamış taşınır taşınmaz ne varsa o adam temlik koydurmuş eğer RECEP GÜNAY bursas pordan bir takım elbise kaçıra bildiyse o takım elbisenin ALİ AY denilen adama gitmediğine sevindim

   1
   2
 5. Sayın Valimizin öncülügünde
  Bursasporumuzun transfer tahtasini
  Açabilmek adina acil bir yardim
  Kampanyasinin başlatilmasini
  Talep ediyoruz tùm renktaşlar
  Valilige böyle bir talep için mail
  Atarsak, sosyal medyada konuyu
  Gündeme getirirsek bence daha etkili olur

  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Evet. Hem de TV 8’de Acun’un kanalında yapalım di mi? Acun bi el atarsa Fenerbahçe gibi bizi de düzlüğe çıkarır. Geri geri

 6. Bende başkan olsam parasızlıktan herkese gider forma verir para isterim :))) tribunculuk yapıyor başkan radikali kurmuslarya normal yazilcak avanta peşinde… Yok hayır 5 parasız bu işin altından nasol.kalkxagini sanıyor anlamış değilim… Maçlara zam paralı yayın kombine hediye piyango milletvekili iş adamlarin para:))) adama derlerki ne koydun ne istiyorsun ???? Vermeden almak Allah’a mahsus sen bir şey koyma milletin parasıyla.hayal kur :)) aslında iyi fikir bende Elen Musk servetiyle hayal kurayım uzaya kadar gider gelirim :)))) başkan 6.7.8 hafta mokoko…

 7. Önc bir gidin Bursaspor a güzel hizmetleri iz bırakmış insanlara utanmıyormusunuz.Gidin Rahmetli İbrahim Yazıcının ailesine , İbrahim yazıcının mezarına eski başkanlara , futbolculara ailelerine gidin nezaket ziyaretinde bulunun forma hediye edin.Hemen vali şu valiye verilen forma koleksiyon yaparsın.Yazık ondan sonra birliktelikten bahsederler.Vefa yok en büyük eksiklik.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu