Bursaspor’dan Burak Altıparmak paylaşımı

Bursaspor Kulübü resmi sosyal medya hesaplarından alacakları nedeniyle ufak bir problemi bulunan Burak Altıparmak'ın idmanda Başkan Erkan Kamat, Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Tosun ve Genel Menajer Adil Cenkçiler ile birlikte olduğu bir fotoğrafı paylaştı.

Paylaşılan karede ekibin neşeli olduğu gözlemlenirken “Morallerin yüksek olduğu antrenmanda hırs, mücadele, istek ve arzu gözlerden kaçmadı. Bu antrenman temposu Başkanımız, Yönetim Kurulumuz ve Teknik kadromuzu oldukça mutlu etti.” ifadeleri kullanıldı.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Futbolcu maaşlarına sponsörler bulmalıyız nasıl deplasmana sponsörler oluyor mesela Ali’nin maaşına A şahsı Burak’ın maaşına B şahsı sponsor olsun.bunlar dışarıdan çocuk okutur gibi onların maaşını versin.parasını alanda gönüllü alacaklarından vazgeçsin.zaten gençlerin alacağı paralar devede kulak.para kasaya girmiyor çünkü borca kesiliyor.böylece bazı şeyleri aşmış oluruz.mesela bir zengin ben Furkan Emre’yi destekliyorum ona hediye şu kadar para veriyorum diyerek maaşı ödenebilir.yada birisi altıparmaka bir araç hediye eder böylece maaşı ödenir.burak satar parasını alır.biz bu tip yollarla bu maaş ödenmeme sorununu almalıyız.mesela onur marketle sembolik bir fiyata sponsörlük verilir ama onur market hediye veriyorum yoluyla futbolcu maaşlarını ödeyebilir.para kasaya gitmemeli.Ali Ay’a gitmemeli

   11
   2
  2. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   neyle icraat yapacaklar? yöntimdekilerin parası yok, klübün parası yok, klube temliklerden dolayı para girmiyor, para girişi olmayınca dosyalar ödenmiyor, futbolcunun ve teknik kadronun parasını ödeyemiyorsun. sonrada birileri çıkıp klavye başında icraat yapın desin ne ala memleket !!!
   klavye başındakiler de bir icraat yapsada herkes klübe 1000 tl bağışlasa ya boş boş konuşacağına.

   11
   9
  3. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Otobüse bin kameralar önünde show yap, sponsorlar mangal yakar orada 2 köfte 2 kalem pirzolayla hava yap, ona sarıl buna sarıl, aybaşı gelince yetiş belediye, yetiş BTSO,… Bak saygıdeğer başkan bu hareketlerle klüp yönetilmiyor.. Biz bunu defalarca gördük.. Durumları biliyordun. Madem bir hazırlığın yok, niye çıktın bu işe talip oldun. Bak şansından yaver gitti takım iy i durumda bunu bari bozma. Ufak paraları ödeyemiyorsanız yapmanız gereken belli.

   14
   5
 1. Bir öyle bir böyle. . Anlayamıyoruz sizleri. . Kapalı kapılar ardında neler dönüyor .?? Anlayamıyoruz. Pandora’nın kutusu gibisiniz. .Teknik Kadro mutlu . Ya biz taraftarlar mutlu muyuz. ?? Taraftar ları nasıl bir halde olduklarını hiç merak ediyormusunuz. ??

  41
  10
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Atom Karınca kardeşim nasılsın.
   Ben tff ye başvuran oyunculardan bir sorun çıkacağına pek ihtimal vermiyorum ve yapılan başvuruların da prosedür gereği olduğunu düşünüyorum.
   Umarım kadro da yakalanan aheng uzun süre bozulmaz.
   Biz tamamen önce Antalya ve
   sonrasında ads maçlarına odaklanalım.
   Zaten görünen o ki problem de yok.
   Iyi günler kardeşim.
   Iyi hafta sonları.

  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Kulübü TFF’ye şikayet prosedür gereği oluyor. Alacaklılar temlik koyduğu için gelen paraya el koyuyorlar. Bu nedenle gelen parayı almak için sıraya girmek gerekiyor.

   10
 2. Bursaspor kulübü bõyle ucuz kasabali kurnazliklariyla yönetilmez.Algi fotosu.Sovu bırakın parasını verin topcularin.

  4
  1
 3. Samsunspor dje dje ve Gökhan karadeniz ile anlaşmış. Millet takviye üstüne takviye yapıyor. Bu sene çıkamayacagiz belli oldu. Tüm gücümüzü seneye saklamaliyiz.

  2
  6
   1. @Murat KARAHAN yorumuna yanıt olarak

    daha ligin yarısındayız hiçde fena sayılmayız sezon başı buralara kadar geleceğimizi kim söylerdi ama bu cocuklar bize bir umut ışığı yaktı hayatımıza heyacan kattı neden cıkmayalım sezon başıda herkes tranfer yaptı ama bak biz nerdeyiz neden böyle sen umutsuzluğa kapılıp bu senede cıkamayız felan diyosun yenilgiyi baştan kabül etmişsin senin umudun olmaya bilir ama ben bu cocuklara güveniyorum sanırım neden eksi aldığını anlamışsındır

 4. Bu sadece görüntü, icraat te durumun başka olacağı ( Yönetim ve Burak altıparmak maç performansı açısından) görülecektir. Bu durum birkaç gün veya hafta yönetimi rahatlatmak için servis edilmiştir diye düşünüyorum.

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu