Bursaspor’dan Bitci Timsah Park açıklaması!

Bitci Timsah Park'taki kiralanabilir ticari alanlar hakkındaki detaylı değerleme raporu Bursaspor Kulübü'nün resmi internet sitesi üzerinden yayınladı.

Stadyumumuz Bitci Timsah Park‘taki kiralanabilir ticari alanlar hakkındaki detaylı değerleme raporuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kiralama süreci 6 Aralık 2021 tarihi itibariyle başlayacaktır. Detaylar için Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizi ziyaret edebilir ya da 444 1963 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur. #Bursaspor #BitciTimsahPark

 

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. 700,000 TL değerlendirmesi var. Dükkanların 4 aylık geliri 1 yıllık tribün gelirine eşit. Doğru pazarlama ile tüm Dükkanlar dolarsa Stadyum çevresi cazibe alanına dönüşmeye başlar. Yıllık 8.4 milyon TL Kulübün hayati işlevlerini sürdürmesine yardımcı olur.

  23
  2
  1. @ibrahim yorumuna yanıt olarak

   Çevre bariyerler kaldırılıp, düzenleme yapılırsa o fiyat uçar. Aylık 700bin, yıllık 8.400.000TL şimdilik. Birde stadyumun iç kısımları düzenlenip, satılmayan localar ofis olarak kiralanabilir. İlk önce yapılması gereken 100metre uzaktan başlayan çevre duvarları kaldırılmalı.

   17
   1
 2. BU STADI BU ŞEKİLDE TESLİM EDENLER UMARIM BİRAZ UTANIR…ÇEVRE DÜZENLEMESİ,OTOPARKI,YÜZYILLARCA BİTMEYEN HALİ, HAPİSHANE GİBİ BARİYERLERİ, PİSLİK İÇİNDE DÜKKANLARI….SAY SAY BİTMEZ…

  7
  1
 3. akıl bir bence o çevre duvarlarını ilk önce kaldırırım ondan sonra ihale yaparım aylık kalktıktan sonra 20 -30 bin artar ben bu konuda yorumları dinleyin derim

 4. Stadın çevresindeki engeller lütfen cilen kaldırılmalıdır.Staın çevresi peyjaz başta olmak üzere yeniden dizayn edildiğinde bu geliri ikiye katlamakta mümkün.Gayrete devam yönetim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu