Bursaspor’dan bir imza daha

Bursaspor 2002 doğumlu 16 yaşındaki forvet oyuncusu Ali Akman ile profesyonel sözleşme imzaladı.

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden lisans işlemler güncellendi. Ali Akman‘ın sözleşmesi 31 Mayıs 2021 tarihine kadar uzatıldı.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kendi ürünümüz. Güzel hamle. . Rüştü de Adanademirden alinip istanbulspora kiralanmiş. Zaten yedeğin yedeğiydi. . Kulüpte güzel şeylerde oluyor demekki Birazda güzel bakmak gerekiyor

  103
  2
 2. Ertuğrul ersoy’un bildiğim kadarıyla 2.5 m euro serbest kalma bedeli var kontrat yenilenip o bedel kaldırılmalı

 3. Top artık taraftarda içimizdeki kötü taraftarı atmalıyız artık güzel transferler oldu takım lig başladığından beri güzel görüntü çizdi her şeyin çok güzel olacağına inanıyorum yeterki taraftar birlik olsun işte o zaman gerçek Bursaspor ortaya çıkar. Gün birlik zamanı

 4. Arkadaşlar geçen yaptıgımız protesto çok ses getirdi ali ay da acayip üzüldü bizlerde üzgünüz tabiki ama tam gönlümüze göre olmasada bu takıma gelen oyuncular bu takım için ter dökecek sizden ricam geçen yapılan protestoya yarın güzel bi jest yapıp takımda bayram havası estirelim ve bjk macına öyle çıkalım olumsuz havayı atalım..

 5. ISTENILEN BUTUN TRANSFERLER SON GÜN DE OLSA YAPILDI ELŞTIRMEYE ELEŞTIRELIM AMA YIGIDIN HAKKINI YIGIDE VERELIM .

  OKAN KOCUK

  BARIŞ VERGİNİ ERTUGRUL LATO

  BADJİ AYTAÇ

  LİMA SAIVET GROSİCKİ

  SAKHO

  YEDEKLER
  MUHAMMED
  CHEDJOU
  FURKAN
  SHEHU
  BURAK
  STANCU
  YUSUF E
  TUNAY T
  ONUR

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu