Bursaspor’dan Berat Altındiş açıklaması

Bursaspor Kulübü dün oynanan Ankaspor maçında sakatlık geçiren ve oyuna devam edemeyen Berat Altındiş'in sakatlığı hakkında bir açıklamada bulundu.

Kulübün basın mensuplarına geçtiği bilgi şöyle;

“Değerli basın mensupları,

Ankaraspor maçında sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan futbolcumuz Berat Altındiş’in yapılan kontrollerinin ardından ayak bileğinde bağ yaralanması olduğu görülmüştür.

Tedavisine başlanmış olup süresinin en az 10 gün olduğu düşünülmektedir.”

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kardeşim adamdan ne istiyorsunuz…hepiniz aynı düdükten ötüyorsunuz, ne demek.

  Adam gelmiş geçmiş başkanlar Gibi paraları çar cur etmiyor.
  Çöp transferler neye yaradı.

  Bu çöpler hala para peşinde,paralarını istemekteler . Tahtanın kapılı olmasa bu yüzden.

  Bizim ŞamPion Batalla citini çıkarmıyor.

  Bırakan adamı işini rahat rahat yapsın.

  Bursasporluyuz destek.

  34
  7
  1. @YaVuzBu16💚 yorumuna yanıt olarak

   Yani son nefesini verirken bile Bursaspor diyen onur zerey kardeşimizin sende hiç hatırası yok öyle mi?Ya da şehidimiz abdülkerim bayraktar’ın.Hadi diyelim dedikleri gibi bu isimlerin kaldırıldıkalrından haberleri yoktu.E o zaman durum daha da vahim adama derler sen nasıl başkansın senden habersiz nasıl iş yapıyorlar diye.

  1. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   Yanlışlıkla 2 kutu filaster fazladan alsa, geçmiş olsun. Al başına belayı. Direk dosya açıp faturanın fotokopisini çekti mi, doktor da tarrağı yedi. Hadiyavrum hapise.

   3
   12
  2. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   Üzerlerine mal geçirmez, Bursaspor’u soymaz, hesaplarına temlik koydurmaz, bi öyle aday olacağım bi böyle aday olacağım deyip ancak yedikleri haltların adalet makamlarına gideceğini anlayınca aday olmaya kalkmazlarsa açılmaz. Merak etme.

   30
   5
  3. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   Yeter ulan bu yaptiginiz
   Begeniriz yada begenmeyiz
   Bursaspor kulübü başkanıyla bırakın dalga geçmeyi
   Dava açiyo diye dalga geçtiginiz adam, Bursasporu
   Soyup bu hale getirenlere karşı mücadele ediyor sizin gibilerin Bursasporlugundan şüphe ederim

   33
   4
   1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

    bu adam yalancı biri kardeşim. hayatı yalan hayatı palavra, 30 milyon euro gelecekmişte, efsaneler özel forma deyip şampiyon kadrodan 1 kişi yok. Bu adam kendi gençliğini yaşıyor, aptal aptal davranıyor.

   2. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

    Tebrik ederim seni kardeşim, sankigenel kurulda 3 aday vardı da Recep bey zorla başkan oldu! Hala, genel kurulda başka aday olmadığını, Recep Beyin seçil miş olmasını kabullenemiyorlar. Niye başka aday yoktu diye sorgulayan yok. Başkanımız şu andoğru işler yapıyor. Geçmişi sorguluyor tahtayı açma gayretinde. Takım toparlanmaya çalışıyor. Kısa vadede daha ne olsun! Başarılar takım ve yönetim!

 2. Yaw bu nemrut suratlı hiç gülmeyen mutsuz adam Tarık Çapçı’nın yazılarının altında niye yorum imkanı tanımıyorsunuz? Noolcak? Millet ne yazacak ki oraya? Alt tarafı Bursaspor’la ilgili bişey yazacak, en fazla poh atacak. Başkane olacak? Vatana ihanet veya Cumhurbaşkanı’na hakaret yacak hali yok heralde.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu