Bursaspor’dan bayram mesajı

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden tüm İslam alemi ve camiamızın Kurban Bayramı’nı kutladı.

Yapılan kutlama mesajı şöyle;

Tüm İslam aleminin ve camiamızın Kurban Bayramı’nı kutlar; sevdikleriniz ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz.

 

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

    sizin biat ettiğiniz resiniz varya onun kıbrıstan vereceği müjdeye gölge düşmesin diye acıklamadı resinizde müjdeyi verdi kıbrısa külliye ve millet bahcesi yapacakmış millet olarak şimdi külliyeve millet bahcesi müjdesinin keyfini yaşayın haaa birde afganlılar geliyomuş buda ikinci müjdeymiş carşambayı suriyelikere verdik şimdi muradiyeyide afganlara veririz hele siz önce bunların keyfini cıkarın bırakın siz bursaspor başkanının süprizlerini emin başkan o tahtayı acamasada süprizleri acıklamasada bizler kimlerin engel olduğunu artık cok iyi biliyoruz emin başkan ibrahim yazıcıdan sonra unutulan dik duruşu bizlere hatırlattı arkandayız emin kardeşim tahtayı acsanda acmasanda dik duruşa devam

  1. @YavuzZz yorumuna yanıt olarak

   Adamı hemen eksilemişler… Adam başkanın dediklerini diyor .. sanki kendi provokasyon yapıyor..adam da merak ediyor .. sanki eksileyenler merak etmiyor.. durmadan tahta için buraya girmiyorlar sanki.. bana da ilk eksiyi kendim vercem umurumda bile değil..

   1
   2
   1. @Gameover yorumuna yanıt olarak

    sormak herkesin en doğal hakkı eyvallah ama yazıcıdan sonra gelen akbaba kafalı başkanların pisliklerini temizlemek o kadarda kolay değil adamın önüne ne engeller cıkarıyolardır ver parayı gitsinle olmuyo bu işler barış yardımcı olayı var ali aya borcum var onu vericem demiş kendi parsını almış ali ayı kurtarmaya calışıyo paranın gecikmiş faizinin faizini istiyolar işte böyle cakallar olduğu için bu işler uzun sürüyo biraz empati yapsanız anlarsınız birde emin başkanın orda olmasını istemeyenler var alacaklılara kesin telefon acıp anlaşmayın diyorlardır milletin derdi üzüm yemek değilki bağcıyı dövmek eninde sonunda tahta acılır inşallah bursasporum ve emin başkan için hayırlısı neyse o olsun

  2. @YavuzZz yorumuna yanıt olarak

   Hemen mualefet.. Zamanında Kamata çikarsaydiniz keske sesinizi bu kadar. (Mestani es geçiyorum, keza mestan iyidi diye deil. En azindan kamat gibi 2transfer dönemini boş geçmedi)

   14
   7
   1. @Dance4Lifee yorumuna yanıt olarak

    Ne diyorsun Dayı. Emin Adanur seçilmesi için her plartformdan çokça yazı yazdım en faydalı olacak isim o diye. Bu işler Kamat’la bilmem neyle olacak işler değildi zaten. Diğerleri de güven vermiyordu. Rahmetli Başkan İbrahim Yazıcı’dan sonra gelenler hep ceplerini doldurdu gitti. Kimi altıncı kimi primci, kimi ise stadı üzerine aldı resmen. Burada muhaliflik yapmıyorum sadece Bayrama müjdeyle girecez dedi başkan ve müjde gelmedi. Bursasporlu olarak ve Emin Başkanı seçenler olarak n’oldu bu iş diye sormak en tabi hakkımız. Ortak paydamız Bursaspor yoksa isimlerde takılı kalmam.

  3. @YavuzZz yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim klüp ve yönetim camia sı kurban bayramı nı kutluyor. Hemen olumsuz düşünmeyin. Az kaldı sabırlı olalım. 3.sezondur bekliyoruz. GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ .GÜNEŞLİ GÜNLER. Biraz cık sabır.

   16
   3
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Kafa kesen bir insan müsluman olamaz zaten kardesim. Söylemin çok yanlış. Kaldi ki Islamiyet ile teröru yanyana getirmen kimilerine fırsat doğuruyor. Müslüman isek söylemlerimize dikkat etmeliyiz. Biz kendi kendimizi kötülüyoruz farkinda degiliz. Iyi bayramların olsun sevgiler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu