Bursaspor’dan Batalla mesajı

Bursaspor Kulübü bügün doğum günü olan Pablo Martin Batalla’nın doğum gününü kutladı.

Yeşil-beyazlı kulüp#FelizCumpleanosBatalla mesajı ile şu fotoğrafı paylaştı;

 

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Kuru kuruya kulupten doğumgünü msji yollamakla olmuyor ! Adam bizim için TC. Vatandaşı oldu, ama maalesef hakketigi değeri göremedi ! Kulüpte efsaneye mutlaka görev verilmesi gerekli !

   23
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Maalesef istismar diz boyu.
    Kendi değerlerimizi gerçek Bursasporluları elimizde tutamazken hiç tanımadıklarımızı ve bize çok yabancı insanları kulübe dolduruyoruz.
    Mesela ben “10’un” neden gittiğini ya da bıraktığını hala bilmiyorum…

  1. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   3’cü lig kapısına dayandık ve 5 puana çıktı güvenli basamak ve kala kala 12/13 sene evelki mazileri her hafta hatırlatıyorlar!- son senelerde o kadar düştükki Eski antrenörümüz Fatih Tekke 3 kümeye giden takımı çalıştırıyor- Menejer olarak getirilmeye çalışılan Giray Bulak lig sonuncusu kümeye düşmüş gibi takımda- aynı takımda Bursaspor’dan Milyonlar isteyen Sedat oynuyor!- Menejer olarak çocuk TV’de yorumculuk yapıyordu neden bu baş ağrısına geldi- yani Kulüp nasıl yönetiliyor ve yönetildi bu birkaç örnek ile belli – Bizati bir daha iş bulurmu? Mustafa Er iyi insan olabilir o bile iş bulmakta zorlanıyor bu Mali durumda hazırdan yemek zordur oda zorlanmıştır-ama Futbolda herşey referans ile yönetimler sakat iş görmez transfer yaparsa veya transfer yapamazsa bu sadece kulübü etkilemiyor herkez etkilenecek sonunda verdikleri zarar kimsenin yanında kalmaz 4 milyonluk şehirin mutluluk umut tutundukları bir takımı yok edenlerin yanında Allah büyük.

 1. Doğum günün kutlu olsun adamın dibi. Ancak burada her kutlama ve iyi dilek yorumlarına eksi verenler var ya işte onlar senin eserin Pablo, neden mi ? Zamanında ne koymuşsun be Pablo…öyle ise tekrardan laylaylaylaylaylooom Pablo Martin batallaaaaa.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu