Bursaspor’dan Barış, Badu ve Kembo açıklaması!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Fenerbahçe maçında sakatlanan oyuncuların durumları ile ilgili bir açıklama yayınladı.

Açıklama şöyle:

Dün oynanan Fenerbahçe maçında sakatlanarak oyundan çıkan futbolcularımızın yapılan kontrolleri sonucunda durumları netlik kazandı.

Spor Toto Süper Lig’in 32. Haftasında deplasmanda oynadığımız Fenerbahçe maçının 20.dakikasında rakibinin sert müdahalesi sonucu sakatlanarak oyundan çıkan Barış Yardımcı’nın sol diz kaval kemiğinde darbeye bağlı ileri derece kemik ödemi tespit edildi. Tedavisine hemen başlanan Barış Yardımcı’nın Trabzonspor maçında oynama durumu önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Karşılaşmanın 43. dakikasında sakatlanarak yerini Jires Kembo’ya bırakan Emmanuel Badu’nun ise sol diz iç yan bağlarında darbeye bağlı esneme saptandı. Tedavisine başlanan Badu’nun durumu henüz netlik kazanmadı.

Badu’nun yerine oyuna giren ve rakibinin müdahalesiyle sakatlanan Jires Kembo’nun ise sol alt adalesinde darbeye bağlı kanama tespit edildi. Jires Kembo’nun durumu ise maç saati netlik kazanacak.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. antrenman boykot edildi ve sonuç ortada.. Adamlara da hak veriyorum… Tamam parasını alamıyor ama böyle daha mı iyi oldu… Acilen yeni sezonun planlaması yapılmalı… Kalan maçlarda alınabilecek maksimum puan alınmalı.. Bu alınacak puanları kasamıza girecek para olarak düşünmeliyiz… Futbolcularda biraz ekmeğini taştan çıkarmalı…

  38
  8
  1. @apoli yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim hala antrenman boykot edildi sonuç ortada yazıyorsun. Yukarıda yazan açıklamayı okumadan mı yorum yapıyorsun. Evet futbolcuların yaptığı bu büyük kulübe yakışmadı. Ancak sakatlanan üç futbolcununda sakatlık sebeplerini okursan üçünde de “DARBEYE BAĞLI” yazıyor. Üçü de fenerbahçe’li futbolcuların yaptığı darbelerden dolayı sakatlandı. Ancak en büyük darbeyi maçı katlederek AYDIN’US yaptı.

   16
   2
   1. @taraftar yorumuna yanıt olarak

    maçın katili şüphesiz Fener Aydınus… Onda hemfikiriz… Fakat İspanya liginde ,İtalyan liginde futbolcuların maruz kaldığı darbelere bakınca böyle kolay sakatlanmanın ardında ya güçsüz beden ya da kasıt vardır diye düşünüyorum…

 2. Bu kembodan Bursaspor’un acil bı şekilde kurtulması lazım. İlk devre yine fener maçında koşarken bı ah dedi gitti erkenden Noel kutlamaya. Yine bı fener maçı ve kembo yine kendi kendine sakatlanıp erkenden tatile güzel iş. Haftaya Instagram’da Dubai’den selfiler görürüz artık.

  11
  9

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu