Bursaspor’dan “Armana sarıl” kampanyası

Bursaspor Kulübü yeni bir kampanyayı duyurdu.

Kulübün  açıklaması şöyle;

Türk sporunun köklü çınarı ve Bursa sevdalılarının ortak değeri Bursaspor’umuz, kurulduğu günden bu yana en kritik mücadelelerinden birini ortaya koymaktadır. Yeşil Beyaz renklere gönül vererek takımına her koşulda sahip çıkan  cefakar taraftarı ve kentin gücüne güç katan yerel dinamiklerinin destekleriyle bugüne kadar birçok zorluğun üstesinden gelmeyi başaran Bursaspor’umuz, örnek bir kenetlenme ve dayanışma içinde yeniden ayağa kalkacak güce ve iradeye fazlasıyla sahiptir.

Teknik ekibimizin ve her oyuncumuzun terinin son damlasına kadar sergileyecekleri onurlu mücadele ile her biri final niteliğinde olan 4 maçımızı da kazanacağımıza inancımız tamdır. Bu noktada altını özellikle çizmek isteriz ki oyuncularımızın yüksek bir motivasyonla Bursa’mızı temsil etmeleri ve verdikleri tarihi mücadelenin başarısı, her zamankinden de önemli bir nitelik kazanmıştır.

Başta Bursa Büyükşehir Belediyemiz gibi, her dönemde ve her projede Bursaspor’umuzun yanında olan Bursa Ticaret ve Sanayi Odası önderliğindeki Bursa iş dünyası temsilcileri de yine elini taşın altına koyarak Bursaspor’umuzun bu kritik günlerinde örnek bir duruş sergilemiştir. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim Burkay liderliğinde 500 bin TL ile başlatılan başarı primi kampanyası için Bursa iş dünyasına şükranlarımızı sunuyor, kendini Bursa‘ya ait hisseden tüm kişi ve kurumları bu anlamlı desteği artırmak üzere Bursaspor’umuzun geleceği için koşulsuz desteğe davet ediyoruz.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yazık ki, ne yazık! Bursasporumuz 1. ligden düşmesin diye prim kampanyası düzenleniyor. Düşsek utanacağız, kalsak utanacağız. Bursaspor’un bu duruma gelmesinde kimin ne zerre payı varsa, her birini Allah’a havale ediyorum.

  61
  3
  1. @Birisi yorumuna yanıt olarak

   Varsa desteğin çözümün söyle, yoksa da fazla lak lak yapma martafal okuma burda artık hadi yallah başka siteye

   2
   7
  2. @Birisi yorumuna yanıt olarak

   ”Bursaspor’un bu duruma düşmesine kimler sebep olduysa hepsini Allaha havale ediyorum!” yıllardır edilen en boş ve geçersiz BEDDUA!…
   kimler sebep olacak kardeşim,
   1- Rahmetli Yazıcıdan sonra gelen tüm yönetimler. (sadece şu anki yönetim istisna)
   2- yerel medya.
   3- taraftar.
   bunların hepsi birbirleriyle bağlantılı ve birbirini tamamlayan unsurlardır. ve hepsi aynı oranda suçlu ve sorumludur.
   konu ile alakalı en büyük yanılgıları kurtuluşu para da pul da. tahta da transfer de aramalarıdır.
   Bursaspor’un tek kurtuluşu KU-RUM-SAL-LAŞ-MAK-TIR!
   kurumsallık içinse sabır, zaman, sevgi, destek ve birliktir.
   keyfiyet elbette ki camianındır…

   6
   2
  3. @Birisi yorumuna yanıt olarak

   Ertuğrul Sağlam demişti ya, bizden önce ligde kaldık diye konvoy yapılıyordu bu şehirde, demişti, hatırladınız mı??? Hödö Hödö Hödö demediğimizi bırakmamıştık adama… Şampiyonluktan sonra üçüncü oldu diye burun kıvırdık; beşincilik mi… Aman Allah’ım… Derhal kovduk adamı ağlatarak. Altidor’u sağ kanat oynatmışmış… Ömer Erdoğan’ı forvete koyarken iyiydi, de mi! Şu anda transfer kisvesi altında milyarlarca borçlanılırken ve netice faciayken; şampiyonluk senesinde transfer edilen bir oyuncuya bile bonservis ödenmemişti… İbrahim Yazıcı’ya küfret, Ertuğrul’u yuhala; iki defada kulübe milyonlarca euro kazandırmış Volkan Şen’i, 4,5 milyon euro kazandırmış Serdar Aziz’i hain ilan et!!! Değerlerin bu kadar tersine döndüğü bir yerde tertemiz şampiyonlar hain olur; Batalla’yı yumruklayan çorbacılar kahraman…

   11
  4. @Birisi yorumuna yanıt olarak

   Olan oldu, şimdi bunları dillendirmenin zamanı değil.
   Elimizde şu an bu kadro var ve önümüzde final niteliğinde 4 maç var.
   4 maçı alırsak kesin kalıyoruz.
   Şu Manisa maçını alalım, gerisi çorap söküğü gibi gelecek.

   28
   2
   1. @Make16 yorumuna yanıt olarak

    Sayın kardeşim.
    Dört maçı kazanalım kesin kalıyoruz yazmışsın.
    Garantisini yok ki.
    Rakipler de kazanarak devam ediyor.
    Ne tesadüftür bazı takımlar bizi rahatça yenerken ertesi hafta rakiplerimize kolayca kaybediyor.
    Bu yüzden dört galibiyet bizim adımıza tek başına yeterli olmayabilir.
    Hatırlatmak istedim kusuruma bakma olur mu.

   2. @Make16 yorumuna yanıt olarak

    Ne zaman dillendirilsin, sevgili renktaşım? Seneye Cizre Belediyespor’la oynarken olabilir mi? Veya (kümede kaldığımızı farzedelim), (bu kafayla) seneye ligin bitmesine haftalar kala düşmemiz kesinleştiğinde konuşsak uygun mudur acaba? Peki, öyle yapalım madem!

    3
    1
   3. @Make16 yorumuna yanıt olarak

    4 Maçı da alırsak matematiksel olarak bir kesin kalıyor muyuz ? ben öyle bir şey yok diye biliyorum yine başka maçlar bizi ilgilendiriyor

    4
    5
 2. Hırsıza para teslim edilmez,6 stadyum parasına 1 Stadı dahi bitiremiyenlere hiç verilmez,Ataturk stadini yikip beton illet bahcesi yapanlara hic mi hic verilmez.
  Recep Altepe önce çaldıklarını versin

  11
  4
 3. Kalan dört karşılaşma da oniki puan gayet mümkün.
  Mümkün de lig de kalmaya yeter mi orası belirsiz.
  Çünkü rakipler bariz bir şekilde güçlü ekipleri kolayca geçerek ilerliyor.
  Bakalım el mi yaman kim yaman dört hafta sonra ortaya çıkacak.
  Bu lig de kalacağız.

 4. ben vermem bu külubü asla vermem benim para yok hayat herseyi pahalı kusura bakma vermem ben bu iş kampanya olmaz para toplamak olmaz takım kazanacaksın para kazanacaksın para toplamak çok yanlış niye söylüyorum ben vermem aslaaaaaaaaaaaaa

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu