Bursaspor’dan altyapıya transfer

2002 doğumlu Mert Görgülü ile 2000 doğumlu Kayahan Karagöl Süper Ligin iddialı ekiplerinden Bursaspor’un altyapısına transfer oldu. Bodrumspor’un altyapısından yetişen genç oyuncuları geçtiğimiz aylardaki Uşak kampında takip eden Bursaspor, genç oyuncuları transfer etti. Genç oyuncuların bu başarısı B.B.Bodrumspor için de gurur kaynağı oldu.

Konu hakkında açıklama yapan B. B. Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya altyapı verdikleri çalışmaların meyvalarını toplamaya başladıklarını belirterek Görgülü ve Karagöl’ü başarılarından dolayı kutladı. Karakaya sözlerini şöyle sürdürdü:

Bugün çok farklı bir gurur yaşıyoruz. Hadi Türk ve Tayfan hocamızın önderliğinde ve diğer hocalarımız ve velilerimizin katkısıyla altyapıya verilen emeklerin meyvalarını yavaş yavaş görüyoruz. Altyapımızın iki gururu Bursaspor’a transfer oldu. Bundan dolayı çok mutlu olduk. İnşallah onlar Bodrum’daki bütün çocuklara örnek olacaklar ve Bodrumspor ve Bodrum’u Bursa’da çok iyi temsil edecekler. Onlara inanıyoruz, ikisi de hem iyi insan hem de karakterliler. Futbolda bunları hepsi olduğu zaman başarı geliyor. Ben Bodrumspor’a bu imkanları tanıyan başkanımız Mehmet Kocadon’a buradan teşekkür ediyorum. Bodrum’un gururu olan bu çocuklar inşallah yüz akımız olacak, onlardan gelen iyi haberlerle sevineceğiz. Yolları açık olsun, Allah futbol şansı versin ve daha da iyi yerlerde Bodrum’u temsil etsinler.

bodrumca.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu