Bursaspor’dan Almanak açıklaması!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

Bursaspor tarihini belge ve bilgiler eşliğinde anlatan Bursaspor Almanağı‘nın satışı Bursastore Mağazaları‘nda devam etmektedir. Kulübümüz ayrıca satış etkinliğini arttırmak amacıyla bir firma ile anlaşma gerçekleştirmiştir. Bu anlaşma çerçevesinde telefonla yapılan satışlar esnasında ürünün tanıtımı ve pazarlanması noktasında bazı yanlış anlaşılmaların yaşandığı tespit edilmiştir. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Bursastore‘dan sorumlu yönetim kurulu üyemiz Osman Dinsever, kulübümüze ulaşan uyarıların ardından gerekli araştırmayı yaptıklarını belirterek şunları söyledi:
“Çağrı merkezi yetkilileriyle birlikte görüşme kayıtlarını incelediğimizde herhangi bir suistimalin sözkonusu olmadığını, ancak ürün tanıtımı ve satış stratejisi konularında belli başlı bazı hataların yaşandığını tespit ettik. Bu hususlarda firma yetkililerini de derhal uyardık. Kulübümüzün imajı ve satış güvenliği açısından gerekli tedbirler alınmıştır.“

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Adamlar aradı aylık 189 12 taksit dediler. Sonra tekrar aradılar ayda 37 tl 12 ay taksit dediler. Ve baktıkki taksit yok 449 tl tek çekimmiş. Yalan dolanla taraftar kazıklamaktır bu! Birde her kombine sahibine kongre üyemiz demeleri insanı uyuz ediyor. Bedavacı kombine sahibi çok bizde ali dede!

  2. Yaşanan sıkıntı neymiş? Bilen arkadaşlar aydınlatsın lütfen. Yanlış anlaşılma ne? Suistimal edilmek istenen ne?

  3. Başlık Almanak açıklaması olsa daha doğru olur diye düşünüyorum. Gözden kaçmış sanırım. Düzeltirseniz iyi olur.

  4. BEN BURADAN BURSASPOR YÖNETİCİLERİNE SESLENİYORUM EMRE DİYE BİRİSİ ARADI BURSASPOR YÖNETİCİSİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ VE BEN ONAY VERMEMEME RAĞMEN TEK ÇEKİM 2245 TL KARTIMDAN ÇEKTİ KARTIMIN BİLGİSİ DAHA ÖNCE BURSASPOR ÜRÜNLERİ VARDI MONT VE SAAT VE İSİMLİ ATKI GİBİ TAHMİN EDİYORUM KART BİLGİM ORADAN ALINMA 5 ADET AYNI KİTAP BEN BU İŞİN SONUNA KADAR GİDECEM. VE GERÇEK SORUMLUNUN DA OSMAN DİNSEVER GİBİ İNCELEME YAPMADAN İNCELEDİK DİYEN İNSANLAR OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM BENİ ARASIN BAKALIM OSMAN BEY NEYİ İNCELEMİŞ 0535 698 92 50 ARA BAKALIM BEN BU İŞİN MAĞDURUYUM.

    1. @GÜVEN UYSAL yorumuna yanıt olarak

      Aynı durum bende oldu 2245tl tek çekim alındı herşeyim altüst oldu. Arayan arkadaş mecbur olduğumu hissettirerek bu bir satış yada pazarlama değil tüm üyelere veriyoruz dedi. Bende sanki almazsam üyeligim iptal olacak sandım bu yüzden kabul ettim. 180tl taksit 12 ay dedi. İşlem bittikten sonra bankanızı arayın küçük bir faizle böldürün diye akıl verdi. Kendimi kazıklanmış kabul ediyorum. İptal etme imkanı olursa düşünmeden ederim

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu