Bursaspor’dan Ali Ay’a ihraç kararı çıktı!

Bursaspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulunda eski başkan Ali Ay ve Cemil Parlakay ihraç istemiyle Disiplin Kuruluna sevk edilmişti.

Ali Ay‘ın kulüpten ihraç edilmesi için başlatılan süreçte geçtiğimiz hafta hem Ali Ay hem de Cemil Parlakay‘ın savunmaları alınmıştı. Bursaspor Kulübü Disiplin Kurulu, kulübü maddi ve manevi zarara uğrattığı gerekçesiyle Ali Ay ve Cemil Parlakay’ı ihraç kararı aldı.

Mesut Mestan başkanlığındaki Yönetim Kurulu‘nun vereceği son karara göre eski başkanın ihraç edilmesini önü açılmış olacak.

44 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursaspor tarihinin en başarısız başkanı olarak büstü dikilsin. Bundan sonraki başkanların en azından ondan kötü olmamak gibi bir hedefleri olur.

  120
  4
  1. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

   Evet büstü dikilsin ve bütün Bursa her gün büstünü temizlesin(işiyerek).not:admin bu mesajı yayınlamazsan sende ali ay’cısındır.

   10
   1
  2. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

   İnanin o adamin bustu dikilirse kus pisliginden gecmez hatta dikilsin gelip gecen suratina tukursun. Bursasporun yuz karasi diye

   34
   1
   1. @Ersin aktas yorumuna yanıt olarak

    Klüp ten ihraç edilmesi iyi de esas olan usulsüzlükleri ortaya çıkarmak ,üzerine gitmek ve bunları yargıya taşımak.Örneğin arsa işi ne oldu?Bağımsız denetim işi ne oldu?Bunlar yapılmadığı sürece bu tür hareketler sadece gaz alır.

    1. @Timsah1964 yorumuna yanıt olarak

     Yetmez.
     Ortaya çıkarılıp ceza verdikten sonra
     onu göreve getirenleri hatta oy verenleride kulüpten ihraç edilmeli.
     Tabula Rasa……..
     Olmaz mı?

 2. Bunun saz arkadaslarinida ihrac etsinler bunun secilmesi icin secim gezisi yapan tribun abilerinide ihrac etsinler. Bu yetmez bunlara sesini cikartmayan tribun abilerinide ihrac etsinler

  26
  1
 3. Darisi bu adamin yonetiminde olup dur demeyenlerin basina. Darisi bu adamin secim zamani yaninda dolasan su lobceler tribun gruolarinin basina… darisi yonetimdr olan ayica unitimsah uyrsi oluo blok oy aldiran unitimsah gorkem akbas tanselin basina. Ve maraton grubunun basina. Sadece bu ada yetmez… bunlari 3 yil boyunca yuhalamayan ama selcuk sahini ilk macinda yuhalayanlarin basina

  21
  1
 4. Tarihin kara lekeleri Bursasporumuzu yediler bitirdiler uçan kuşa borç var birde utanmadan cebimden 140 trilyon verdim diyor kimseye ödeme yapmamış bundan hesap sorulması lâzım bu paralar nereye gitti Bursasporumuzun bir kuruşunu kimler yediyse haram zıkkım olsun daha bu dünyada çıksın

  16
  1
 5. Timsah arena ya ve Özlüce tesislerine Bursaspor tarihinin en başarısız başkanı diye kalıcı posterleri asılsın

  10
  1
 6. Bilir bilmez bi’ dolu kafadan bi’ ton yorum gelecek şimdi.

  İşin aslının sadece Mesut Mestan ya da yönetim kurulu tarafından açıklanması şart.

  Bu şehrin sıkıntılarından biri, hiç bilgisi olmayanların çok fikrinin olması.

  Yazık tabii…

 7. Şu adam yaptıklarının bedelini ödemeli koskoca kulübü kapanmanın eşiğine getirdi neredeyse sıfatsız mahlukat

 8. Bana ne ihraçtan! Bursaspor’un paraları nerede?Trilyonlar uçtu. Bursaspor soyuldu, iflas ettirildi.Onları tahsil edin. İhraç sonraki iş.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu