Bursaspor’dan alacaklarını sildi!

Bursaspor Kulübü eski yönetim kurulu üyesi Osman Dinsever‘in alacaklarını sildiğini duyurdu.

Kulübün açıklaması şöyle “52. ve 53. dönem yöneticilerimizden Sayın Osman Dinsever tüm alacaklarından bağış makbuzu karşılığı feragat etmiştir.

Kendisine camiamız adına teşekkürlerimizi sunarız.”

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Az kuru Az pilav yorumuna yanıt olarak

    İsmin gibi aklında az. Başarıdan nemalanmayı bilen başarısızlık ve yıkımların da cefasını çekmeyi bilir. Başkan oluyorsan bunları biliyor ve hazırlıklısın demektir. Bizde son 4-5 yıldır başkan olanlar ve başkan adayları da dahil isim yapayım, adımı duyurayım ama benden para gitmesin derdinde. Biz mi dedik onlara çöp transferler yap klubü borç batağına sok diye.

    10
    2
    1. @TexasLee yorumuna yanıt olarak

     İnsanlara doğru yolu göstermekten niye sıkılayım ki.
     Ne zaman ki insanlar başkasının parasını ne yapması gerektiği konusunda akıl dağıtmayı bırakıp, o akılla kendi parasını bağışlar o zaman belki artık sıkılırım.
     Çünkü uyaracak kimse kalmaz.
     Adamlar kulüp zordayken milyonlarca borç para vermiş. Kulübü ayakta tutmaya çalışmış
     Şimdi birde teşekkür yerine suçlu muamelesi görüyor. O parayı adamlarla berabermi kazandınızda milyonlarca lira parayı bağışlayın kulübe diye akıl veriyorsunuz. Bağışlayacak adam bağışlar zaten.
     Sen alemi bırak kendin bir şey yap.

     13
     39
     1. @Az kuru Az pilav yorumuna yanıt olarak

      Bence Çok Doğru Neden Eksi Veriyorlar Anlayamıyorum. Her Taraftar 1000 TL Versin Hep Beraber Destek Olalım. Ama Çorba Kesilir Korkusu Var Ayrıca Elalemin Parası İle Hovardalık Yapmayada Üstümüze Yok.

      1
      3
     2. @Az kuru Az pilav yorumuna yanıt olarak

      Sen 5 liralık oyuncuya 50 liralık kontrat imzalat. Kulübün kasanında 30 lira varken 100 liralık transfer. Sonra ızamki Euro kuru ile 70 lirayı ver sonra şimdiki Euro kuruyla 700 lira iste. Millette sesini çıkartmasın. Hadi sende bağış yap demsin. Öylemi pilavcı kardeşim.

      6
      1
   2. @Az kuru Az pilav yorumuna yanıt olarak

    Pilavcı …

    Ben her sene formamı da alırım kombine mi de alırım ayrıca store den de alışverişimi yaparım ama sen burda gerizekalılıktan başka hiçbir şey yapmıyorsun…

    Bence sen Bursaspora bağışta yapma sadece adam ol yeter 😉

    47
    4
     1. @Az kuru Az pilav yorumuna yanıt olarak

      çok konuşma senin seçtiğin ali ay denen şahsiyet yüzünden buralardayız Merhum İbrahim başkandan sonra soyuldu kulüp sözde para verip fazlasını aldılar kimse versin diyede diretmedi kulübü adam gibi yönetselerdi düzgün oyuncular alıp altyapıdan ve yabancı ülkelerdeki genç yetenekleri tecrübelilerin yanına koyulsaydı bu durumlarda olmazdık hem çok para kazanırdın hemde kulüp bataklıkta olmazdı nerede sıkıntılı vasıfsız oyuncu varsa aldık ali ay da 3 senede 64 oyuncu mestanda 18 oyuncu ve muşlu adanurda 19 oyuncu 101 oyuncu kaç teknik direktör ali aydan beri 13 teknik direktör 7 senede geldiğimiz durum sen bir sistem oturtmazsan ve soyan adamları getirirsen olacağı budur

  1. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

   Tahta açılmayacak dendi, tahta açılmayınca puan silme cezası yok mu, birkaç hafta sonuçlar kötü giderse bir iki puanla veya sıfır puanla dibe demir atarsak ne yapılacak, B planı var mı, bursaspor buradan da düşme durumunda olursa bu yönetim de istifa ettirilecek mi

   8
   5
 1. Allah razı olsun. Ama birde açıklama yapsalar ne kadar silindi ne kadar borç kaldı diye. Ben bunu anlamıyorum. Silinen kalan belli değil.

  26
  2
 2. Teşekkürler Osman Dinsever
  Kelesli arkadaşın da belirttigi gibi
  Alacagi olan tüm yöneticilerle görusulup
  Küçük meblag alacagi olanlar 300-500 bin gibi zaten durumu iyiyse bagislayacaktir
  Kulüp olarak da sitede duyurmak onore etmektir daha büyük meblaglarda alacagi olanlarla da gorusulup 3 yil öteleme
  Talep edilebilir en azindan süperlige çikinca ödemelere baslanir burada ya euro kurunu sabit tutmali yada alacagi olanlardan %25-30 civari indirim talep edilmeli

  8
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu