Bursaspor’dan alacaklarını feragat etti

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir feragat alacaklarını yayınladı.

Kulübün açıklaması şöyle “56. dönem yöneticilerimizden Sayın Şevket Kaydı tüm alacaklarından bağış makbuzu karşılığı feragat etmiştir.

Kendisine camiamız adına teşekkürlerimizi sunarız.”

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu isimlerin hepsine ne kadar minnet duyulsa azdır. Ancak gerçek şu ki Bursaspor için bu feragatlar düşük miktardakilerdir asıl çıban başı başkanların ve soytarı niyetine getirdikleri senelerdir takside bölünen futbolcu alacaklarıdır. Umarım başkan sıra sıra bu isimlerede ulaşıp çözüme kavuşturur ve alacaklarını feshederler tek dileğimiz ve düzlüğe çıkışımız bu isimlere bağlı

  7
  2
 2. Yine aynı terane o kadar forma kombine yadigar forma satıslari alacaklardan vazgecmeler falan filan 2 hafta önce 140milyon olan tahta 2 gün önce 196 milyon oldu anlamadım çözemedim ben bu işi çözemiyecemde

  3
  1
 3. ALACAKLARINDAN FERAGAT EDENLERLERDEN ALLAH RAZI OLSUN ANCAK YONETİMDE BU FERAGAT EDILEN TUTARLARIN NE KADAR OLDUĞUNU Bİ AÇIKLARSA İYİ OLUR BELKİ DİĞERLERİ DE BAĞIŞLARLAR.

  2
  1
 4. BURSA sporum için yapılan tüm iyilikler adına Allah rağzı olsun.darısı büyük başların başına

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu